15. فروردين 1397 - 13:41   |   کد مطلب: 215496
بازی دراز1404:دبیرستاد مرکزی راهیان نور کشور از صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز در تاریخ ششم و هفتم اردیبهشت سال جاری خبر داد.

به گزارش بازی دراز، سردار نادر ادیبی دبیرستاد مرکزی راهیان نور کشور پس از صعود به ارتفاعات بازی دراز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اشاره به درپیش بودن سالروز عملیات غرور آفرین بازی دراز در اردیبهشت ماه، افزود: صعود به ارتفاعات بازی دراز از شاخص ترین برنامه هایی است که به همین مناسبت و همانند سال های گذشته برگزار خواهد شد.

وی افزود: همه ساله و درابتدای اردیبهشت ماه میزبان مهمانانی از 31 استان کشور در بازی دراز خواهیم بود.

 

دبیرستاد مرکزی راهیان نور کشورخاطرنشان کرد: هر ساله جمع کثیری از مردم و خانواده‌های شهدا و ایثارگران با حضورخودجوش در این صعود معنوی و مشهد شهیدان عشق و عرفان، روح تازه‌ای در کالبدراهیان نور غرب کشور در سال جدید خواهند دمید.

 

وی افزود: سالروز شهادت شهید شیرودی و عملیات بازی دراز، روزهای نخست اردیبهشت ماه است، برای این که حضور خانواده‌ها در این منطقه به آسانی صورت گیرد، هر ساله این مراسم پنج شنبه و جمعه نزدیک به این تاریخ برگزار می‌شود.

 

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور خاطرنشان کرد: برنامه امسال پنج شنبه 6 اردیبهشت ماه در محل شهادت شهید شیرودی و جوار حرم احمدابن اسحاق(ره) برگزار و روز جمعه 7 اردیبهشت ماه، صعود به ارتفاعات یادمان شهدای بازی دراز، در شهرستان سر پل ذهاب انجام خواهد شد. همچنین خدمت‌رسانی لازم جهت علاقه‌مندانی که بخواهند در روزهای آتی از دیگر مناطق عملیاتی بازدید کنند، فراهم است.

انتهای پیام/*

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها