15. فروردين 1397 - 11:12   |   کد مطلب: 215490
بازی دراز1404:سرپرست اداره استاندارد قصرشیرین گفت:تولیدکنندگان باید تلاش کنند تا محصولات خود را در بالاترین کیفیت و استاندارد تولید کنند، دراین بین خرید کالای استاندارد داخلی بهترین راه حمایت از اشتغال جوانان و مردم کشور است.

به گزارش بازی دراز، نورالدین ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به نامگذاری سال از لسان مقام معظم رهبری " حمایت از کالاهای ایرانی" تاکید کرد: تولیدکنندگان باید تلاش کنند تا محصولات خود را در بالاترین کیفیت و استاندارد تولید کنند، دراین بین خرید کالای استاندارد داخلی بهترین راه حمایت از اشتغال جوانان و مردم کشور است.

وی افزود: استاندارد سازی تلاشی علمی و همگانی در راه بهبود کیفی و افزایش تولید و کاهش ضایعات مطابق با مقررات زیست محیطی و برآوردن نیاز، رضایت و خرسندی مشتری است.

 

سرپرست اداره استاندارد قصرشیرین گفت: علامت استاندارد نشانه مرغوبیت کالاست و اجناسی که از هیچ نشان استانداردی برخوردار نباشد، برای استفاده و خرید به هیچ عنوان مناسب نیستند.

 

وی ترویج فرهنگ استفاده از کالاهای استاندارد را خدمت بزرگی به اقتصاد کشور خواند و خرید کالای استاندارد داخلی از سوی دیگر فرصت رقابت کالای ایرانی با محصولات خارجی و وارداتی را نیز دانست.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها