14. فروردين 1397 - 11:57   |   کد مطلب: 215481
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب گفت: هدف ازدیداربا خانواده های شهدا و ایثارگران ،ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگو گیری از این خانواده ها در راه مسیر معنوی زندگی است.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب دردیداربا خانواده شهدا و جانبازان شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: تمام شهدا و ایثارگران با سرلوحه قراردادن وحدت و انسجام، تابع امر ولایت بودند و همین عامل نیز رمز پیروزی نظام اسلامی در برابر دشمنان است.

 

وی افزود: هدف ازدیداربا خانواده های شهدا و ایثارگران ،ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگو گیری از این خانواده ها در راه مسیر معنوی زندگی است.

فرماندارسرپل ذهاب، نیز درادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام در هشت سال دفاع مقدس، گفت: باید تلاش کنیم با حفظ وحدت و الگوبرداری از راه شهدا، دشمنان را در دستیابی به اهداف شوم خود مایوس کنیم.

 

محبت جمالی نیا افزود: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.

 

در پایان این دیدارها با حضور امام جمعه ،فرماندار و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپل ذهاب از خانواده جانباز 55 درصد حاجی مراد کرم پور و خانواده شهید علی اشرف سلیمانی که به بالاترین مقام انسانیت شهادت نائل شد با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر بعمل آمد.

 

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از 90 هزار تن جمعیت در دوران هشت سال دفاع مقدس، 803 شهید، 163 آزاده و 840 جانباز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/*

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها