26. اسفند 1396 - 10:12   |   کد مطلب: 215343
امام جمعه موقت کرمانشاه با تاکید بر رفع مشکلات مردم از مسئولان خواست با روحیه انقلابی و جهادی مشکلات موجود در جامعه را برطرف کنند و بر تلاش‌های خود در راستای خدمات رسانی به مردم بیافزایند.

به گزارش بازی دراز،  آیت الله محمد حجتی در خطبه های این هفته نماز جمعه در مسجد جامع کرمانشاه، همچنین از مسئولان خواست در راستای حفظ و حراست از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش و کوشش بیشتری کنند.
وی در ادامه پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی را موجب وحدت در میان همه مسلمانان جهان و همچنین ایجاد صلح در دنیا دانست و گفت: ملت ایران همواره پرچمدار صلح و وحدت در دنیا بوده و هستند.
امام جمعه موقت کرمانشاه در ادامه خطبه ها به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و عید نوروز نیز اشاره کرد و گفت: بهار نشانه تحول است و این تحول 40 سال قبل با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران ایجاد شد و امیدواریم در سال جدید نیز شاهد پیشرفت های ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای اهداف این نظام الهی باشیم.
حجتی در ادامه دستگیری از نیازمندان و کمک به فقرا را در روزهای پایانی سال و عید نوروز یکی از نیازهای ضروری دانست و از مسلمانان خواست به کمک این اقشار بپردازند تا آنها نیز عید خوش و بدون دغدغه ای داشته باشند.
وی در ادامه خطبه ها همچنین از تلاش نیروی انتظامی در راستای حفظ نظم و امنیت در سطح جامعه قدردانی کرد و افزود: با هوشیاری و تلاش نیروهای انتظامی شاهد کاهش شدت مصدومیت و خسارت در چهارشنبه آخر سال در کشور و همچنین استان کرمانشاه بودیم.
خطیب جمعه موقت کرمانشاه در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه ماه رجب را ماه اعتکاف و دعا دانست و از مسلمانان خواست از برکات این ماه استفاده کنند.
او روزه گرفتن در ماه های شعبان و رجب را دارای ثواب بیشتری دانست و گفت: این ماه ها فرصت خوبی برای خودسازی انسان است.
حجتی، همچنین با اشاره به 29 اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت گفت: ملت ایران دست بیگانگان را از کشور و نعمت های الهی کوتاه کردند.
وی به دیگر مناسبت نزدیک در ماه فروردین نیز اشاره کرد و با اشاره به هجوم مأموران رژیم طاغوت به مدرسه فیضیۀ قم در دوم فروردین سال 42 گفت: این واقعه نقطه عطفی در آغاز نهضت امام و پیروزی انقلاب اسلامی بود.
8066/3033

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها