25. اسفند 1396 - 14:49   |   کد مطلب: 215335
بازی دراز 1404 : مسابقات قویترین مردان استان کرمانشاه در سرپلذهاب با مشخص شدن نفرات برتر واهدای جوایز وکاپ قهرمانی به ورزشکاران به کار خود پایان داد.

به گزارش بازی دراز، مسابقات قویترین مردان استان کرمانشاه جام بزرگداشت جانباختگان زلزله در سرپلذهاب برگزار شد.
دراین دوره از رقابتها 10نفر از ورزشکاران شهرستانهای مختلف استان به مدت دو روز باهم به رقابت پرداختند.
رئیس هیئت پاورلیفتینگ استان کرمانشاه درحاشیه این مسابقات به خبرنگارما گفت : مسابقه قویترین مردان استان کرمانشاه به یاد جانباختگان حادثه زلزله و به میزبانی شهرستان سرپلذهاب برگزارشد.

حسین شیروانی افزود : رقابتها از سطح خوبی برخوردار بود وورزشکاران این رشته از شهرستانهای مختلف استان با آمادگی کامل درآن حضور داشتند وباهم به رقابت پرداختند.
وی هدف ازاین مسابقات را ایجاد روحیه نشاط وخوداوری در مردم زلزله زده عنوان کرد وگفت : برگزاری این مسابقات با شور وهیجیان بسیار نقش مهمی در تجدید روحیه مردم زلزله زده خواهد داشت که امیدواریم استمرار داشته باشد.
ایشان جایگاه پاورلیفتینگ استان کرمانشاه را در سطح کشور مهم دانست وادامه داد : ورزشکاران بسیار خوبی از استان کرمانشاه در میادین کشوری حضور دارند که صاحب عنوان ومقامهای مختلف هستند .

درپایان روزدوم این رقابتها ورزشکاران در مرحله فینال باهم به رقابت پرداختند و آقایان پویا حسنی نوکانی با 64 امتیاز در جایگاه اول ، سعید خدرویسی با 64 امتیاز در جایگاه دوم و جعفر خزلی با 57 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند.
برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز وکاپهای قهرمانی به ورزشکاران حسن ختام این رقابتها در سرپلذهاب بود.
شهرداری وشورای شهر سرپلذهاب و لوازم خانگی بختیاری بعنوان اسپانسر رقابتها از این مسابقات حمایت مالی کردند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها