14. فروردين 1397 - 9:28   |   کد مطلب: 215326
بازی دراز1404:فرماندارسرپلذهاب گفت :تا پایان تعطیلات نوروزی 40 هزار نفر مسافر و گردشگر نوروزی وارد شهرستان شده و ازجاذبه های طبیعی و تاریخی و تفرجگاههای شهرستان دیدن نمودند.

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: شهرستان سرپل ذهاب به واسطه داشتن طبیعتی بکر و آب و هوایی دلنشین مورد پسند بسیاری ازمردم استان های همجوارو اقصی نقاط کشور برای گذراندن تعطیلات نوروز قرار گرفت.

 

وی افزود: در ایام تعطیلات نوروز در جوار اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی، بازدید و خرید از نمایشگاه صنایع دستی و سوغات و هم چنین استقبال از جاذبه های گردشگری و آثارفرهنگی و تاریخی شهرستان در نوع خود بی نظیر بود.

فرماندار شهرستان خاطرنشان شد: تا پایان تعطیلات نوروز 40 هزار نفر گردشگر و مسافر نوروزی وارد این شهرستان شده اند و بالغ بر 11 هزار نفر از آثارهای تاریخی، فرهنگی و طبیعی دیدن کردند.

 

وی یادآور شد: در ایام تعطیلات نوروز امسال، بقاع تخریب شده متبرکه احمدابن اسحاق قمی(ره)، آثار باستانی آنوبانی نی، طاق گرا، آبشار پیران، یادمان شهدای بازی دراز ،گوردخمه کل داوود، زیج منیژه در شهرستان سرپل ذهاب به ترتیب میزبان بیشترین مسافران و گردشگران نوروزی بودند.

 

وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از 41 هزار نفر گردشگر و مسافر نوروزی وارد این شهرستان شده اند،گفت: با توجه به وقوع زلزله 5 و 3 دهم ریشتری زلزله در 12 فروردین ساعت 13 و5 دقیقه ظهر و زلزله ای به بزرگی 4 و 1 دهم ریشتری در صبح روز 13 فروردین در سرپل ذهاب و شرایط حاکم بر شهر و همچنین تخریب زیرساخت ها ، ابنیه ها و مدارس در زلزله آبان ماه سال گذشته، رغبت اسکان میهمانان و گردشگران نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافت.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها