22. اسفند 1396 - 13:49   |   کد مطلب: 215289
بازی دراز1404:فرمانده انتظامی شهرستان سرپلذهاب از برگزاری رژه خودرویی نیروی انتظامی شهرستان خبردادوگفت : پلیس آماده مقابله با تخلفات احتمالی چهارشنبه سوری است وباهر گونه ناهنجاری قاطعانه برخورد خواهدکرد.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ محمدرضا یاری در حاشیه این مراسم  در گفتگو با  خبرنگار ما گفت: با توجه به برگزاری مراسم چهارشنبه و به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی این مراسم ، باید تمامی تدابیر لازم از سوی هر یک از دستگاههای اجرایی اندیشیده شود .

وی درادامه افزود: به همین منظور و با توجه به اینکه مأموریت اصلی در شب چهارشنبه سوری برعهده مردم است لذا والدین باید در کنار فرزندان خود بوده و با کنترل و نظارت آنان، مانع وقوع رخدادهای ناگوار شوند.

وی تاکید کرد: از آن جهت وظیفه نیروی انتظامی حفظ و برقراری امنیت و نظم عمومی است، پلیس با اخلالگران نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال برخورد جدی می کند و بازداشت شدگان تا پایان تعطیلات نوروزی مهمان مراجع قضایی خواهند برد.

 

یاری در ادامه با اشاره به اینکه از افراد توزیع کننده موادمحترقه شناسایی و بسیاری از آنها متلاشی شده اند و پرونده های آنها به مراجع قضائی تحویل داده شده است، گفت: نیروی انتظامی همچنان به مقابله با این افرادسوجو خواهد پرداخت تا خانواده ها شب چهارشنبه سوری با نشاط و توأم با آرامشی داشته باشند.

وی همچنین خاطر نشان شد: شهروندان گرامی به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه ناهنجاری در جامعه ، در صورت مشاهده و برخورد با موارد مشکوک و اعمال مجرمانه ، موارد را بدون فوت وقت ازطریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در اسرع وقت برخورد قانونی با متخلفان و هنجارشکنان صورت گیرد.

شهرستان سرپلذهاب با 90 هزار تن جمعیت درغرب استان کرمانشاه دارای 48 کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق می باشد.

انتهای پیام/*

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها