21. اسفند 1396 - 9:02   |   کد مطلب: 215282
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپل ذهاب خبرداد:
پلمپ 10 واحد فعال در بخش تولید و فروش مصالح ساختمانی در شهرستان
بازی دراز1404:رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپل ذهاب گفت: 10 واحد فعال در بخش تولید و فروش مصالح ساختمانی در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب به علت عدم داشتن پروانه کسب پلمپ شدند.

به گزارش بازی دراز، منصورکاکایی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: نظارت‌ها و بازرسی‌ها نقش عمده‌ای در روند قیمت‌ها و کنترل‌ آنها دارد و نتیجه آن رضایت بیشترمردم زلزله زده این شهرستان است.

 

وی افزود: به همین منظورطی کنترل و نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی تولید و فروش مصالح ساختمانی 10 واحد متخلف به علت عدم داشتن پروانه کسب به دستور قضایی پلمپ شدند.

 

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپل ذهاب تصریح کرد: به جهت حمایت از تولیدات شرکتهای داخل استان کرمانشاه و استفاده از محصولات استاندارد با کمترین هزینه و کمک به تسهیل در روند بازسازی مناطق زلزله زده نمایشگاه شرکتهای تولیدی مصالح ساختمانی در شهرستان سرپل ذهاب در مجموعه ورزشی احرار برپا است.

 

وی تاکید کرد: بازار فروش مصالح و خدمات حوزه ساخت و ساز در جریان بازسازی مناطق زلزله‌زده میتواند واحد‌های اقتصادی این حوزه را از رکود خارج نموده و احیاء کند‌ لذا در این راستا نظارت و کنترل برنحوه فعالیت واحدها صنفی تشدید می یابد.

 

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها