20. اسفند 1396 - 10:23   |   کد مطلب: 215271
رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب خبر داد:
آمادگی مدارس سرپل ذهاب برای اسکان مسافران نوروزی
بازی دراز1404:رئیس آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب از آمادگی 80 کلاس درس برای اسکان نوروزی مسافران و فرهنگیان در سال جدید خبر داد.

به گزارش بازی دراز،روح اله عباسیان در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت: به همت ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان 8 مدرسه دارای 80 کلاس درس این شهرستان از ۲۸ اسفند ماه تا پایان تعطیلات نوروزی میزبان مسافران نوروزی خواهد بود.

 

وی در این خصوص افزود: با توجه به شرایط حاکم در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب، جلسات متعددی جهت برنامه ریزی و هماهنگی بهتردرراستای اسکان میهمانان نوروزی برگزار شد و با شروع تعطیلات آمادگی کامل جهت اسکان و پذیرایی از مسافرین و زائرین وجود دارد.

 

وی افزود: مدارس شهدای ابوذر و شهدای فرهنگی واقع درپشت ترمینال مسافربری،مدرسه دهخدا در شهرک نیرو انتظامی،مدرسه ابتدایی شاهد شهید علی اشرف سلیمانی جنب کانون شهید باهنر،هنرستان پیامبراعظم(ص) واقع در جنب اداره بهزیستی،هنرستان دخترانه تلاش روبروی مسجد قادرالحسینی، هنرستان دخترانه زینبیه پشت محله شاه عباسی،متوسطه دوم دخترانه حجاب واقع درمحله 54 هکتاری برای اسکان مسافران نوروزی در سرپل ذهاب آماده و تجهیز شدند.

 

رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب در خصوص امکانات رفاهی این مراکز گفت: این مدارس از لحاظ استحکام مقاوم بوده و با تجهیز به فرش، یخچال، پتو، آشپز خانه و حمام در اختیار مسافران نوروزی قرار می گیرد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها