20. اسفند 1396 - 10:00   |   کد مطلب: 215267
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تصمیم گیری درباره زمین های تغییر کاربری شده دولتی را به مجمع تشخیص مصلحت نظام واگذار کردند.

به گزارش بازی دراز، مایندگان در ادامه جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در بررسی ایرادات شورای نگهبان در مورد بودجه 97 به مصوبه قبلی خود در بند الحاقی تبصره 11 بودجه سال 97 کل کشور را با 121 رای موافق، 54 رای مخالف و 12 رای ممتنع از 220 نماینده حاضر اصرار کردند، این بند الحاقی برای بررسی بیشتر به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارتخانه ‌های راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی را مکلف کردند برای آن دسته از اراضی واقع در محدوده شهرها و اراضی منابع طبیعی خارج از شهرها که از سال 1360 به بعد به اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی واگذار ولی در راستای اهداف و کاربری‌های تعیین شده مورد استفاده قرار نگفته است را برای تصمیم گیری نهایی به مجمع تشخیص مصلحت نظام سپردند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی جز 2 بند د تبصره 20 بودجه سال 97 کل کشور را با 140 رای موافق، 14 رای مخالف و 2 رای ممتنع از 220 نماینده حاضر اصلاح کردند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دستگاه ها و واحدهای مجری که بر اساس تفاهم نامه عملکردی اداره می شوند، اجازه دادند باموافقت سازمان برنامه و بودجه نسبت به جابه جایی اعتبارات فصول هر یک از ردیف های هزینه ای در سقف اعتبارات همان ردیف اقدام کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها