19. اسفند 1396 - 19:58   |   کد مطلب: 215265
فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی کوثر خبر داد:
اجرای بیش از 10هزار و 800 پروژه عمرانی در مناطق زلزله زده
بازی دراز1404:فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی کوثر با بیان اینکه وظیفه اصلی سپاه محرومیت زدایی است،گفت: بیش از 10هزار و 800 پروژه عمرانی در مناطق زلزله زده در حوزه های مختلف اجرا شده است.

به گزارش بازی دراز، سردارسید ضیاءالدین حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی کوثر در مراسم اهدای جهیزیه به 205 نوعروس شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: سه هزارجهیزیه با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) به مدت ده روز و در کمترین فرصت برای مناطق زلزله زده تهیه شده است.

وی با اشاره به اقداماتی که برای مردم زلزله زده و محروم و مرزی درجاده های صعب العبورصورت گرفته است، گفت: تا به امروز ده هزار و 855 پروژه عمرانی با اعتبار 94 میلیارد و 580 میلیون تومان با مشارکت سپاه نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه، قرارگاه نجف و قرارگاه خاتم الانبیا و قرارگاه کوثر درحوزه های ساخت خانه بهداشت، منزل مسکونی، مسجد ،حوزه علمیه ، تسطیح زمین کشاورزی و آبرسانی اجرا شده است.

 

وی افزود: 14 میلیارد و 733 میلیون تومان برای حدود 58 هزارفعالیت غیرعمرانی در حوزه های جهیزیه، تجهیزات مساجد ،بسته های خوراک پوشاک لوازم التحریر دراین مدت هزینه شده است.

 

وی در پایان رمزموفقیت سپاه را قرار گرفتن در کنار مردم بیان کرد و افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مردم، با مردم و برای مردم برنامه‌ریزی می‌کند که محرومیت‌زدایی از بخش‌های مختلف جامعه یکی از راهبردهای اصلی سپاه است. باید فرماندهان درحوزه مسئولیت خود محرومیت زدایی را انجام دهند.

انتهای پیام/*

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها