19. اسفند 1396 - 17:30   |   کد مطلب: 215264
بازی دراز1404:نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در مراسم اهداء جهیزیه به نوعروسان شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب با تاکید بر اینکه قرآن زوجین را به مودت و صمیمیت دعوت می کندگفت:سپاه در مسئله زلزله زوجین را فراموش نکرده است.

به گزارش بازی دراز، امام جمعه استان کرمانشاه در مراسم اهداء جهیزیه به نوعروسان شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب اظهار داشت: در مسئله زلزله، کمک مردم در حال خدمات رسانی مظهر وحدت بود و در این میان  سپاه نبی اکرم (ص) ،نیروهای نظامی و انتظامی و امام جمعه مقاوم و پرتوان سرپل ذهاب که یک لحظه این منطقه را ترک نکردند حضوری موثر داشتند.

وی افزود: سفرویژه مقام معظم رهبری به منطقه سرپل ذهاب روح تازه و ویژه داد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با یادآوری نصیحتی از امام راحل(ره) خطاب به زوجین که فرمودند با هم رفیق باشید، گفت: قران همه زوجین را به مودت و دوستی دعوت می کند لذا سعی کنید در زندگی این صمیمت و مودت حاکم باشد.

 

وی با بیان اینکه سپاه شما زوجین را در مسئله فراموش نکرده است، تاکید کرد: مسئولین به تدریج باید کارکنند آن روزی که رهبر به سرپل ذهاب مشرف شد با مسئولین صحبت میکرد و دوبار گفت من فکرم راحت نیست لذا این امرمهمی است شخص اول نظام اینقدر دغدغه داشته باشد و از نزدیک اسکان چادرها ملاقات کند و با مسئولین درجه اول پیگیرمشکلات باشد.

 

سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در ادامه اظهار داشت: زلزله سرپلذهاب همه مردم ایران اندوهگین کرد به گفته مقام معظم رهبری فرصت های ازاین زلزله برای جغرافیایی این منطقه پیش آمد که همبستگی، وحدت، توکل،صبر و توجه بخدا در پی داشت.

وی افزود: یکی ازمهمترین بسترها و همبستگی وحدت بین اقوام مختلف و توجه و پیگیری کار مردم باحضور رهبرمعظم و توجه مردم سراسرکشور برآلام مردم زلزله زده بود.

 

وی تاکید کرد: سپاه و قرارگاه محرومیت زدایی کاربزرگی کرد و مقدمات جهیزیه 205 نوعروس با اعتبار 6 میلیارد و 150 میلیون ریال در شهرستان سرپل ذهاب فراهم کرد و امروز به زوج‌های جوان در شهرستان زلزله زده اهدا شد و این برنامه برای 185 زوج دیگر در شهرستان ثلاث باباجانی خواهیم داشت.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها