19. اسفند 1396 - 9:18   |   کد مطلب: 215257
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: رستوران ها و غذاخوری های محوطه آثار تاریخی طاقبستان توسط تیم های مشترک دامپزشکی و به همراه قاضی ویژه تعزیرات حکومتی مورد نظارت و بازرسی های بهداشتی قرار گرفت.

به گزارش بازی دراز، دکتر علیرضا امیری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم های بازرسی بهداشتی مشترک ادارات دامپزشکی، مرکز بهداشت، نیروی انتظامی، اصناف، اماکن، اجرائیات شهرداری به همراه قاضی ویژه تعزیرات حکومتی رستوران ها و غذا خوری های طاقبستان را مورد نظارت و بازرسی های ویژه بهداشتی قرار دادند.

وی با اشاره به هماهنگی های به عمل آمده برای بازرسی از غذاخوری ها گفت: تا 15 فروردین به صورت مستمر و روزانه بر رستوران ها و غذاخوری های سطح شهر کرمانشاه نظارت بهداشتی به عمل می آید.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، هدف از گشت و نظارت های بهداشتی را تامین سلامت شهروندان بخصوص مسافران نوروزی اعلام کرد و افزود: با کسانی که بخواهند امنیت غذایی مردم را به مخاطره بیندازند به شدت برخورد خواهد شد‌.

وی ادامه داد: در این بازدیدها مقدار 178 کیلوگرم گوشت و مرغ ناسالم کشف، ضبط و امحاء شد. 

امیری با تقدیر از ادارات ذیربط به ویژه قاضی تعزیرات حکومتی به منظور تشکیل تیم های مشترک تصریح کرد: این گونه بازدیدها تامین امنیت غذایی جامعه را در پی دارد و موجبات برخورد قانونی توسط قاضی همراه تیم را با رستوران های متخلف فراهم می آورد.

او اظهار کرد: توسط تیم نظارت ویژه بهداشتی از ادامه فعالیت یک رستوران متخلف جلوگیری به عمل آمد.

وی از مردم خواست هرگونه تخلف بهداشتی را با تلفن 1512 و یا سامانه پیامکی 100010001512 اداره کل دامپزشکی در میان بگذارند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها