19. اسفند 1396 - 9:08   |   کد مطلب: 215248
رییس کمیته هسته ای مجلس گفت: گزارش 6 ماهه چهارم برجام که بر اساس گزارش هفتم و هشتم وزارت خارجه در مورد روند اجرای برجام تهیه شده، در این کمیته نهایی شده است.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار کرد: این گزارش ابتدا باید در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نهایی شود و سپس برای قرائت به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود.
وی اضافه کرد: به دلیل برگزاری جلسات مجلس شورای اسلامی برای بودجه 97، فرصت بررسی این موضوع در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس فراهم نبود، ما منتظر برگزاری جلسات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هستیم، اگر این هفته فرصت شود این گزارش در کمیسیون امنیت ملی مجلس تصویب و نهایی می شود و سپس برای قرائت به مجلس ارائه می شود.
نماینده مردم قم در مجلس افزود: با توجه به این که این هفته آخرین هفته کاری مجلس شورای اسلامی قبل از سال جدید است، احتمالا قرائت گزارش 6 ماهه چهارم کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در مورد روند اجرای برجام بعد از تعطیلات عید انجام می شود.
به گزارش ایرنا، هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام 27 دی ماه از سوی وزارت خارجه به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارایه شد، گزارش 6 ماهه چهارم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد برجام بر اساس گزارش هفتم و هشتم وزارت خارجه تنظیم شده است.
سیام**9121**1553

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها