17. اسفند 1396 - 9:24   |   کد مطلب: 215232
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به نزدیک شدن ایام‌ نوروز گفت: شهرداری با کمک دستگاه قضایی با کسانی که سد معبر و مشکلات ترافیکی ایجاد کنند، برخورد می کند.

به گزارش بازی دراز، مهرداد سالاری عصر چهارشنبه در جلسه شورای ترافیکی استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: باید به عاملان ساخت و سازهای دولتی و خصوصی که معابر را اشغال می کنند، تدکر داده و سپس با آنها برخورد شود.

وی افزود: شهرداری باید به صورت مداوم بر روند ساخت سازها نظارت داشته باشد تا در صورت بروز تخلفات ترافیکی با آنها برخورد کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه اضافه کرد: همچنین سد معبر در معابر توسط دست فروشان و صنوف باید جمع آوری شوند و شهرداری و نیروی انتظامی با متخلفان برخورد کنند.

سالاری در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه احتمال ایجاد محدودیت هایی در جاده های برون شهری وجود دارد، افزود: هیچ محدودیتی برای خودروهای حامل مصالح و خودروهای حامل کمک ها به زلزله زدگان وجود ندارند.

وی بر برخورد جدی با خودروهای دارای تخلفات پرخطر تاکید کرد و گفت: نیروی انتظامی با قاطعیت با خودروهای دارای تخلفات دردسر ساز برخورد و براساس قانون زمینه توقیف طولانی مدت آنان را در پارکینگ فراهم کند.

معاون استاندار کرمانشاه بر تقویت و فعال کردن دوربین های کنترل ترافیکی پیش از ایام ‌نوروز در سطح استان تاکید کرد و از نیروی انتظامی و شهرداری خواست پیگیر این موضوع باشند.

سالاری در بخش دیگری از صحبت های خود به ایجاد سفره های نوروزی در سطح شهر اشاره کرد و گفت: سفره های نوروزی توسط شهرداری باید در نقاطی ایجاد شوند که گره های ترافیکی ایجاد نکند.

استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای 31 شهر و 2 هزار و 600 روستا است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها