15. اسفند 1396 - 9:44   |   کد مطلب: 215206
استاندار کرمانشاه گفت: نقد اگر سازنده باشد در جامعه تولید امید می کند و بسیار ارزشمند است و می تواند چراغ راه مدیر باشد. اما تخریب نقطه مقابل نقد است و امید را در جامعه از بین می برد.

به گزارش بازی دراز، به گزارش ایرنا، هوشنگ بازوند عصر روز یکشنبه در نشست با اعضای شورای هماهنگی حامیان مردمی دولت (حمد) افزود: دکتر روحانی رییس جمهور همه ملت است و من نیز استاندار همه مردم استان هستم، چه کسانی که به دکتر روحانی رأی داده اند، چه کسانی که به دیگر کاندیداهای دیگر رأی داده اند.

وی اضافه کرد: در نظام اداری مشکلات ساختاری داریم‌ و‌ نیاز به تغییرات امیدآفرین داریم‌. نباید در مقابل تغییر مقاومت کنیم. 

استاندار کرمانشاه گفت: نرخ بیکاری حاصل عملکرد مدیران است و نیاز داریم که برخی مدیران را تغییر دهیم.

بازوند در ادامه افزود: در زمان زلزله تنها چند مدیر را در حد مدیریت بحران دیدم. اما تا می خواهیم مدیری را تغییر دهیم با مقاومت شدید شبکه حامیان آنها مواجه می شویم که از کانالهای مختلف فشار می آورند تا مانع از تغییر شوند.

وی گفت: وضعیت کسب و کار استان مطلوب نیست و اصلی ترین علت هم ساختار اداری است. تسهیل گری و بهبود کسب و کار باید محوریت کار ما در تشویق سرمایه گذاران باشد.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: 11 سال است که مردم کرمانشاه اسم پالایشگاه آناهیتا را می شنوند و اگر بیش از این به حال خود رها شود و پیگیری جدی صورت نگیرد، اعتماد مردم مخدوش می شود.

وی تصریح کرد: زلزله کرمانشاه یک فاجعه ملی بود که تنها با حضور میدانی و مستمر و جهادی قابل مدیریت بود که حواشی آن به اندازه پس لرزه های زلزله بود. هدف ما این بود که در بحران نمانیم، بحران اگر به موقع جمع نشود خود را بازتولید می‌کند.

وی اظهار کرد: حواشی سیاسی و جناحی انرژی و‌ نفس استان را می‌گیرد. برای توسعه استان نیاز به همدلی و هم افزایی داریم. باید همه روی منافع استان به اجماع نظر برسیم و دفاع از منافع استان خط قرمز همه جناحهای سیاسی باشد.

بازوند اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری مطرح فرمودند نسخه شفابخش توسعه اقتصادی کشور است که باید به شکل مردمی و با درنظر گرفتن جوانب فرهنگی اجرا شود ‌تا به توفیق برسد.

وی گفت: بیکاری، زلزله خاموش استان کرمانشاه است و کسی هم با آن سلفی نمی گیرد، این بحران در حال متلاشی کردن روزافزون بنیان روحی و روانی خانواده های کرمانشاهی است. اما به حول و قوه الهی در حال تدوین برنامه ای دقیق برای حرکت در مسیر مهار این هیولا در سال 97 هستیم. هر مدیری را که در ایجاد اشتغال قصور کند وابسته به هرکجا باشد، عزل می کنم.

8066

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها