10. اسفند 1396 - 13:51   |   کد مطلب: 215152
بازی دراز1404: به مناسبت وفات حضرت ام البنین(س) در دیداری با حضور سپاه ناحیه سرپل ذهاب از مادران و همسران شهداء این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش بازی دراز، مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، سپاه ناحیه شهرستان سرپل ذهاب با 5 تن از خانواده های شهدای این شهرستان دیدار و دلجویی بعمل آوردند و با اهدای لوحی سپاس تجلیل بعمل آمد.

سرهنگ مجتبی کاکایی جانشین فرمانده سپاه سرپل ذهاب دراین دیدارمعنوی ضمن گرامیداشت مقام شامخ شهدا و تقدیر از مادران شهیدان به عنوان صبورترین عضو جامعه ما اظهار داشت: تربیت صحیح این چنین مادرانی بود که توانست شهیدانی عزیز و والامقام را تحویل جامعه دهد و این شهیدان نیز برای دفاع از این نظام ارزشی تا پای جان تلاش کرده و در این راه به فیض عظیم شهادت دست یافتند.

وی افزود: تکریم مادرانی که به ندای پیر و مراد خود، معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و زینب گونه در حماسه هشت سال دفاع مقدس با تشویق همسران و فرزندان برومند خود آنها را برای حضور در جبهه ها آماده و آنها را تشویق می کردند.

وی تاکید کرد:  اگر ایثار و شهامت، شجاعت، صبر و استقامت این شیر زنان ایران زمین نبود، خدا می دانست چه بر سر نهال نو پای انقلاب می آمد، این دلاور زنان بودند که فرزندان جوان و نوجوان خود را برای خط مقدم جبهه آماده می کردند و برای دفاع از ولایت سینه سپر می کردند تا یک وجب از خاک مقدس این سرزمین در دست دشمن تا دندان مسلح نیفتد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها