8. اسفند 1396 - 14:33   |   کد مطلب: 215092
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب گفت:مسئولین کشوری از رده های مختلف وظیفه ایجاد بستر مناسب برای جامعه به ویژه جوانان هستند تا در امر روحیه و باورهای انقلابی و معنوی گام نهند .

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب درمراسم گرامیداشت هفته اسلامی و سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی ضمن درود به روح پاک و ملکوتی امام راحل و شهیدان رجایی و باهنراظهار داشت: یکی از دغدغه های مهم رهبرمعظم انقلاب نوجوانان و جوانان بود که همواره با توجه بیشتر نسبت به آنها حساسیت مهم و با ارزشی نشان میدادند چرا که بر این باور هستند که جوانان از ملت و انقلاب جدا نیستند و باید تداوم بخش روحیه انقلابی در بین نسل های بعدی باشند .

وی افزود: مسئولین کشوری از رده های مختلف وظیفه ایجاد بستر مناسب برای جامعه به ویژه جوانان هستند تا در امر روحیه و باورهای انقلابی و معنوی گام نهند .

 

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: جوانان ما باید همانند روزهای انقلاب و اوایل جنگ با اقتدار آمادگی کامل در برابر هرگونه تهدید و مشکل را داشته باشند و زمینه ساز بستری مناسب برای خود و فرزندان خود باشند وجوانان را با تربیت اسلامی و دینی پرورش دهند تا با جهاد و تلاش در راه الهی قدم بردارند و انقلاب و جوانان را صاحبان مملکت کنیم.

 

رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب در ادامه اظهار داشت:  امورتربیتی شجره طیبه‌ای است که به پشتوانه اندیشه‌های رفیع و انسان ساز بزرگان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در گستره آموزش و پرورش کشور روئید و برکات معنوی آن، جان و دل گل‌های بوستان عشق و ایثار و جویای ارزش‌های دینی و انقلاب را شور و شعور بخشید.

روح اله عباسیان با اشاره به اهمیت نقش معلم در تعلیم وتربیت دانش آموزان گفت : در تمامی عرصه ها معلمان بانیان آموزش و تعلیم وتعلم بوده اند و رسالت بس خطیری را بر عهده دارند.

 

لازم به ذکراست، درپایان از تعداد 120 مربی پرورشی ، مشاوره و فرهنگیان رشته تربیت بدنی در عرصه های تربیتی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها