3. اسفند 1396 - 12:17   |   کد مطلب: 214949
بازی دراز1404:شهردار سرپل ذهاب گفت: شهرداری سرپل ذهاب بیش از 2میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار در محلات زلزله زده شهرستان هزینه کرده است.

به گزارش بازی دراز، صابرحیدری درگفتگو با خبرنگارما به تشریح گزارشی از کمک‌ها و خدمات شهرداری سرپل‌ذهاب از زمان پس از زلزله  پرداخت و گفت: 150 نفر نیروی انسانی‌(کارگری)،خدماتی، برای رفت و روب معابر و نگهبانی از تاسیسات شهرداری با اعتباری بالغ بر 200 میلیو تومان بکار گرفته شده اند.

 

وی افزود: 2 دستگاه لودر، 2 دستگاه گریدر و کامیون به مدت 12 روز برای نخاله‌برداری، پاکسازی معابر و همچنین آوار‌برداری به کار گرفته شده که اعتباری بیش از 300 میلیون تومان برای اجاره ماشین آلات سنگین هزینه شده است.

 

شهردارسرپل ذهاب تصریح کرد: خرید بیس، ماسه، شن و حمل آن برای آماده‌سازی اراضی اسکان موقت زلزله‌زدگان با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان از ابتدای وقوع زلزله تاکنون هزینه شده است.

 

وی خاطرنشان شد: به‌کارگیری و شیفت‌بندی نیروهای اداری به‌صورت 24 ساعته تاکنون، زیرسازی و آماده‌سازی اراضی پیش‌بینی شده با ماشین‌آلات عمرانی شهرداری با اعتبار بالغ بر 300 میلیون تومان، جمع‌آوری ودفن زباله‌ها و پسماندهای خانگی زلزله‌زدگان در زمینی به وسعت سه هکتار، خرید و سفارش 52 کانکس برای اسکان موقت با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان از مهمترین اقدامات شهرداری سرپل ذهاب می باشد.

 

وی عنوان کرد: خرید و تجهیز تاسیسات سرویس‌های بهداشتی سیاربالغ بر180 میلیون تومان، کرایه و به‌کارگیری پنج دستگاه تانکر آب برای شستشوی و پاکسازی معابر با اعتبار بالغ بر 50 میلیون تومان، تخلیه و تعمیر چاه‌های سرویس‌های بهداشتی ثابت با اجاره لجن‌کش به اعتبار بالغ بر 8 میلیون تومان، خرید ابزارآلات سبک خدمات شهری به مبلغ 60 میلیون تومان، بهسازی اضطراری منبع‌های تامین آب پارک‌ها وهمچنین هفت حلقه چاه با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان درحال انجام؛ از جمله اقدامات شهرداری سرپل‌ذهاب به زلزله‌زدگان این شهرستان بوده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها