29. بهمن 1396 - 11:47   |   کد مطلب: 214837
بازی دراز1404: امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب با اعلام اینکه مسئولین ستاد بحران خود رأی و شخصی عمل می کنند،گفت:باید اصول و مقررات را در حل مشکلات مردم در نظر بگیریم و براساس این قوانین خدمت به مردم داشته باشیم.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در حاشیه بازدید ازوضعیت آبگرفتگی اسکان زلزله زدگان شهرستان سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به علت بارندگی اخیر بخش عظیمی از کانکس ها و چادرهای زلزله زدگان سطح شهرغرق در آب شدند و مردم را  با مشکلات عدیده ای روبرو ساخته است.

 

وی افزود: اگر برخی از مسئولین ستاد بحران خود رأی نبودند و اصرار بر خواسته های شخصی خود نداشتند و اجازه می دادند کمپ های متفاوت در دورن شهرستان زده شود الان مشکل آبگرفتگی در سطح اسکان زلزله زدگان نداشتیم و اموال مردم زیر آب نمی رفت.

 

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: بنظر می رسد این مسئولین که نگذاشتند در سطح شهر کمپ زده شود باید الان جوابگوی اذهان عمومی مردم و مشکلات باشند.

وی بیان داشت:اکنون علی رغم مشکلات و گرفتاریها مسئولین باید پای کار بیایند و چاره اندیشی برای حل بحران داشته باشند و طبق نظرات شخصی عمل نکنند.

 

فاطمی نسب تاکید کرد: درست است صدمات و خسارت زیادی به مردم وارد شده است امیدواریم اصول و مقررات در حل مشکلات مردم در نظر بگیریم و براساس این قوانین خدمت به مردم داشته باشیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها