25. بهمن 1396 - 10:16   |   کد مطلب: 214696
صدها نفر در تل آویو شامگاه سه شنبه با حضور در برابر منزل بنیامین نتانیاهو علیه فساد مالی او تظاهرات کردند.

به گزارش بازی دراز، به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم به نقل از شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی تظاهرات کنندگان خواستار کناره گیری نخست وزیر این رژیم قدرت شدند.

تظاهرات کنندگان پس از این که پلیس رژیم صهیونیستی روز سه شنبه به صورت رسمی از دادستان این رژیم خواسته تا علیه بنیامین نتانیاهو به اتهام دریافت رشوه و خیانت در امانت اعلام جرم کند در برابر منزل وی تجمع کردند.
نتانیاهو پیش تر در واکنش به در خواست پلیس برای اعلام جرم علیه او گفته بود : این ادعاها دروغ است و هدف آن ها سرنگونی من است و من از قدرت کناره گیری نمی کنم.
شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی هفته گذشته گزارش داده بود: در جلسه روز چهارشنبه پلیس و بازرسان مبارزه با پولشویی، تصمیم گرفته شد تا به دستگاه قضایی توصیه شود بنیامین نتانیاهو در پرونده موسوم به «پرونده 1000» در دادگاه محاکمه شود.
پلیس چند ماه قبل، از نتانیاهو در دو مورد بازجویی کرده بود: اول دریافت هدیه از بازرگانان که به 'پرونده 1000' معروف شده است و دوم که به 'پرونده 2000' معروف است چند مورد گفت وگو با 'ارنون موزس' ناشر روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحرونوت برای پوشش خبری بهتر از نتانیاهو، در مقابل شکایت از روزنامه ' اسرائیل الیوم ' است که رقیب یدیعوت احرونوت به شمار می رود. 
نتانیاهو در پرونده دیگری متهم است که نزدیکانش در قرارداد خرید زیردریایی از آلمان ، حق کمیسیون دریافت کرده اند. 
روزنامه های صهیونیستی پس از تکمیل تحقیقات پرونده فساد مالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش بینی کردند که زندان یا خانه نشینی در انتظار او است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها