24. بهمن 1396 - 10:21   |   کد مطلب: 214650
نایب رییس پارلمان عراق روز سه شنبه گفت که جمهوری اسلامی ایران در تحقق حاکمیت ملی، عراق را یاری کرد و برای همین در سازندگی و بازسازی عراق نیز سهیم خواهد بود.

به گزارش بازی دراز، 

'شیخ همام حمودی' در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود که جمهوری اسلامی ایران همواره بهترین یاری رسان به عراق بود و در تحقق حاکمیت در این کشور و آزاد شدن عراق از رژیم دیکتاتوری صدام، به ما کمک کرد و طبیعی است که در مرحله سازندگی نیز سهیم باشد. 
وی گفت که نقش جمهوری اسلامی ایران در تحقق استقلال ملی و خروج اشغالگران و مقابله با گروه های تروریستی داعش غیر قابل انکار است.
نایب رییس پارلمان عراق تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران در همه مراحل در کنار عراق بوده و در مرحله بازسازی و سازندگی و ثبات در عراق نیز در کنار با ما خواهد ایستاد.
شیخ همام حمودی افزود که جمهوری اسلامی ایران هم اینک در مقابل سرسخت ترین دشمن یعنی رژیم صهیونیستی اسراییل ایستاده و همین مسئله مایه فخر و مباهات است.
شیخ همام حمودی که در عین حال رییس مجلس اعلای اسلامی عراق نیز است، به همین مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به رهبری، دولت و ملت ایران تبریک و تهنیت گفت.
نایب رییس پارلمان عراق روز گذشته (یکشنبه) در مراسم ویژه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران که در سفارتخانه ایران در بغداد برگزار شد، و قریب یکهزار مقام و شخصیت عراقی در آن حضور یافتند، حضور داشت.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها