23. بهمن 1396 - 10:19   |   کد مطلب: 214618
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپلذهاب خبر داد:
آغاز فعالیت انجمن ادبی زنده یاد احمد عزیزی در شهرستان
بازی دراز1404:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپلذهاب از آغاز فعالیت انجمن ادبی احمد عزیزی در شهرستان سرپل ذهاب خبر داد.

به گزارش بازی دراز، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب با اعلام این خبر گفت: شهرستان سرپل ذهاب سرزمین مقاومت، یادگار پرافتخار هشت سال دفاع مقدس، و مردمان سربلند و غیوری است که در عرصه فرهنگی و هنری ستاره های درخشانی همچون شهید قاسم پیری و زنده یاد احمد عزیزی را به مردم ایران زمین معرفی کرده اند.

مهدی بساطی افزود: احمد عزیزی یکی از افتخارات ادبی سرپل ذهاب و کشور ایران است که با روحیه انقلابی و ولایتمداری خود نقش ارزنده ای در ارتقای فرهنگ و هنر سرپل ذهاب داشته است.

 

ایشان تجلیل مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای (حفظ الله) از احمد عزیزی را افتخاری بی نظیر برای خانواده محترم آن هنرمند و همچنین سرپل ذهاب دانست که به عنوان الگویی برای اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان مطرح می باشد.

لطیف عمرانپور ضمن سپاس از همه هنرمندانی که خالصانه در عرصه فرهنگ و هنر تلاش و کوشش نموده اند، گفت: زمینه های شکل گیری این انجمن همزمان با حضور شاعر انقلابی و نام آشنای کشور دکتر علیرضا قزوه و تنی چند از هنرمندان نامدار به سرپل ذهاب به وجود آمد و عنوان احمد عزیزی نیز برای آن انتخاب گردید.

 

مسئول انجمن ادبی احمد عزیزی خاطر نشان ساخت: محور فعالیت این انجمن تربیت نسل جدیدی از هنرمندان و همچنین تلاش برای استفاده بهتر از ظرفیتهای فرهنگی ادبی شهرستان است و در این زمینه با روحیه انقلابی و تلاش منظم و مستمر، برای اعتلای هنر متعهد کوشش می کنیم.

 

ایشان تأکید کرد: رسالت هنر متعهد انتقال ارزشهای متعالی اسلامی و خصایص نیکوی انسان به نسلهای آینده با هدف تربیت صحیح و مملو از زیبایی ابناء بشر است  که کرامت اخلاقی و هدایتگری جامعه نتیجه آن می باشد.

 

وی اظهار امیدواری کرد که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین هنرمندان فرهیخته و متعهد فصل جدیدی از فعالیتهای ادبی را آغاز نماییم.

انتهای پیام/*

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها