20. بهمن 1396 - 15:07   |   کد مطلب: 214546
بازی دراز1404:مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت : انقلاب اسلامی خدمات شایسته ومناسبی در مناطق محروم ومرزی داشته است وبه برکت انقلاب امروز فاصله طبقاتی این مناطق با مرکز کشور بسیار کاهش یافته است.

به گزارش بازی دراز، امیدقادری در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه سرپلذهاب اظهارداشت : درزمان پیش از انقلاب اسلامی مناطق دورافتاده از پایتخت از بسیاری از امکانات اولیه محروم بودند و یک شکاف طبقاتی بزرگی بین پایتخت نشینان و روستاهای مرزی وجود داشت .
وی افزود : رژیم شاهنشاهی در تمامی زمینه ها به قدرتهای خارجی وابسته بود و تمامی علوم وتکنولوژی مورد استفاده درداخل کشور را از اروپا وغرب وارد می کرد.


ایشان بابیان اینکه امروز بخش بزرگی از فاصله طبقاتی مناطق مختلف کشور ازین رفته است ادامه داد : امروز به برکت انقلاب اسلامی در دورافتاده ترین مناطق کشور امکانات اولیه وجود دارد هرچند مشکلاتی هم وجود دارد ولی مردم انقلابی ایران اسلامی باوجود تمام مشکلات پای نظام وانقلاب خود ایستاده اند.

قادری اذعان داشت : ایران اسلامی امروز در جهان بعنوان یک کشور تاثیر گذار در تمامی معادلات جهانی حرفی برای گفتن دارد و بسیاری از مسائل منطقه ای بدون وجود ایران حل نمی شود.
وی خاطرنشان کرد : پیشرفتهای بسیاری در زمینه های مختلف وباوجود مشکلات وتحریمهای گوناگون توسط دانشمندان بومی برای کشور بدست آمده وباعث اقتدار وعظمت نظام شده است.
ایشان درادامه بااشاره به خدمات انقلاب در بخش بهزیستی تصریح کرد : در بخش بهزیستی نیز انقلاب اسلامی باعث خدمات ارزنده ای به جامعه هدف شده است .
مدیرکل بهزیستی استان اذعان داشت : آسیبهای اجتماعی بسیاری دراستان وجود دارد که خوشبختانه باورود مقام معظم رهبری به این موضوع درحال ساماندهی این آسیبها هستیم که انشاالله در سال ۱۳۹۷ اقدامات زیربنایی امروز نتیجه خواهد داد و اتفاقات خوشایندی خواهد افتاد.

قادری افزود : دربودجه سال آینده برای اولین بار مستمری مددجویان بهزیستی وکمیته امداد به میزان سه برابر اضافه شده و بخش بزرگی از قطع شدن یارانه کسانی که درآمد بالایی دارند درسال آینده به مددجویان اختصاص خواهدیافت.

وی بااشاره به خدمات بهزیستی در مناطق زلزله زده اظهارداشت : ۱۲۰۰ واحد مددجویان بهزیستی که تخریب شده اند باهمکاری بسیج سازندگی بازسازی خواهد شد که عملیات بازسازی آنها آغاز شده است.
مدیرکل بهزیستی استان ادامه داد : ۳۹ واحد مهدکودک که شهریه آنها پرداخت شده است تا پایان سال بصورت رایگان به مردم خدمات ارائه خواهند داد.
ایشان درادامه از ساخت یک مرکز توانبخشی در سرپلذهاب درهفته آینده خبردادوگفت : این مرکز ۱۰۰۰متری در غرب کشور نمونه ای ندارد وخدمات مختلفی را به مددجویان ارائه خواهد داد.
 وی خاطرنشان کرد : یک مرکز روزانه مراقبت از سالمندان در هفته آینده در سرپلذهاب افتتاح می شود که خدمات مراقبتی ومددجویی رابصورت روزانه به سالمندان ارائه خواهد کرد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها