18. بهمن 1396 - 11:58   |   کد مطلب: 214471
بازی دراز1404: کارگاه هنری ویژه کودکان در شرایط بحران با حضور اردشیر پژوهشی مدرس و متخصص آموزش کودکان در شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب برگزارشد.

به گزارش بازی دراز، اردشیر پژوهشی دانش آموخته دانشگاه هنر، فعال در زمینه تبلیغات تلویزیون، تولید فیلم و سریال و مستندهای کوتاه و همچنین طراح پوستر و مربی آموزش هنری کودکان امروز مهمان سرپل ذهاب و کودکان این شهر بود و کارگاه آموزشی را برای کودکان و والدین آنها برگزار کرد.

45545545

وی بر اهمیتِ شناخت و توجه به کودک درون برای انگیختن و به فعلیت رساندن نیروی خلاقیت آنها تأکید کرد و گفت: آموزش صحیح کودکان در واقع آموزش صحیح آنها برای شناخت خویشتن و کرامت انسانی و جایگاهی است که با تلاش و جدیت باید به آن دست یافته و مثمر ثمر واقع گردند.

54656554

این پژوهشگر و فعال حوزه هنرهای کودکان افزود: کودکان چراغهای آینده ای هستند که از همین امروز باید برای نورافشانی آنها تلاش کرد.

 

وی هدف از برگزاری این کارگاه را افزایش شناخت از دنیای کودکان و تربیت صحیح در شرایط سخت و بحرانی عنوان کرده و بر تأثیر هنر و فعالیتهای هنری بر هدایت صحیح آنها تأکید کرد.

455545

پژوهشی، نقش والدین در ایجاد زمینه های ظهور خلاقیت کودکان را بسیار برجسته ذکر کرد و از آنان خواست تا کودکان را برای پیروزی بر شرایط بحرانی آماده سازند.

4556554

 

 

 

 

  

  

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها