16. بهمن 1396 - 10:04   |   کد مطلب: 214442
بازی دراز1404: کانکس فروشی این روزها به پدیده ای قابل توجه برای کسب درآمد درشهرستان زلزله زده سرپلذهاب تبدیل شده است واین اسب لجام گسیخته بدون هیچ نظارت و مانعی به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش بازی دراز،کانکس فروشی این روزها به پدیده ای قابل توجه برای کسب درآمد درشهرستان زلزله زده سرپلذهاب تبدیل شده است واین اسب لجام گسیخته بدون هیچ نظارت و مانعی به کار خود ادامه می دهد.

 

کامنت ثابت کانالهای تبلیغاتی فروش اجناس استان این روزها کانکسهای مختلف با قیمتهای متفاوت است که معلوم نیست این قیمتها را از کجا درآورده و برچه اساسی تعیین کرده اند.

 

اگر از سلیقه ای عمل کردن مردم در احتساب قیمتها بگذریم نمی توان روش بدست آوردن این کانکسها را نادیده گرفت . آیا این کانکسها از خیرین به بهانه های مختلف گرفته شده وامروز به فروش می رسد ؟ .

 

البته کسانی هستند که با ایجاد کارگاههای کانکس سازی به ساخت وفروش آن مبادرت می کنند که علاوه بر ایجاد اشتغال توانسته مشکلات بسیاری از مردم را نیز برطرف کند اما فروش کانکس توسط افراد در بازار سیاه جای بحث و واکاوی دارد.

 

امیدواریم مسئولین مربوطه برنامه ای منظم برای برخورد با این بازار ایجاد شده در شهرستان زلزله زده سرپلذهاب اندیشیده ونظارت وبازرسی براین امر را با جدیدت کامل دنبال کنند.

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها