15. بهمن 1396 - 11:44   |   کد مطلب: 214441
بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب تاکید کرد: ظرفیت های موجود روستاهای آسیب دیده در زلزله سرپل ذهاب شناسایی خواهند شد و در راستای ایجاد مشاغل پایدار و خانگی در روستاها اقدامات لازم عملی می شود.

به گزارش بازی دراز، جلسه هم اندیشی پیگیری اشتغال ویژه مشاغل خانگی درچارچوپ الگوی توسعه مشاغل خانگی و تفاهم نامه منعقده وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی با جهاد دانشگاهی با حضورفرمانداری سرپل ذهاب ، رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور، معاون جهاد دانشگاهی کشور و رییس سازمان تجاری سازی و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی و رییس جهاد دانشگاهی استان و دیگر اعضای شهرستانی در محل فرمانداری سرپل ذهاب برگزار شد.

اکبر سنجابی فرماندارشهرستان سرپل ذهاب در این جلسه اظهار داشت: 290 روستای آسیب دیده سرپل ذهاب در زلزله اخیر ارزیابی شده اند که مزیت ها و پتانسیل های مناسبی دارند که می توان جهت اشتغالزایی این ظرفیت های را شناسایی کرده و ازآن استفاده کرد.

وی افزود: چالشهای موجود در این مناطق زلزله زده مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا با هدف اشتغال پایدار و خانگی و اتصال آن به بازار کار اقدامات لازم به کارگرفته شود.

 

وی با بیان اینکه اولین قدم در مسیر اشتغالزایی ایجاد فرصت‌های شغلی و آماده سازی افراد برای تبدیل این فرصت‌ها به شغل است، گفت: از هر ظرفیتی حتی ظرفیت‌های نهفته برای ایجاد فرصت‌های شغلی خانگی باید استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها