18. ارديبهشت 1397 - 9:30   |   کد مطلب: 209367
بازی دراز 1404 : جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب باتاکید برنقش بسیج سازندگی در رفع محرومیت مناطق مرزی گفت : بسیج سازندگی باهدف شکوفایی استعدادهای نهفته جوانان به دستور امام بزرگوار ما تشکیل گردید .

به گزارش بازی دراز، سرهنگ پاسدار مجتبی کاکایی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس جهاد سازندگی در سال1379 به فرمان رهبرکبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: این نهاد انقلابی با هدف شکوفایی استعدادهای ذخیره شده در جوانان تشکیل شده است.

 

وی افزود: بسیج سازندگی در محرومیت زدایی گامهای فراوانی را برداشته و همواره توانسته با روحیه اعتقاد و روحیه جهادی مشکلات مردم را برطرف کند .

جانشین فرمانده سپاه ناحیه شهرستان تاکید کرد: فرهنگ جهادی بایستی در همه عرصه های انقلاب اسلامی زنده نگهداشته شود و در راستای محرومیت زدایی و عدالت محوری و تحقق اقتصاد مقاومتی در تمام عرصه ها متقاوت گام های موثر برداشته شود.

 

وی بیان داشت: بسیج سازندگی نقش موثری در تحقق شعار سال از لسان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دارد و نقش بسیج و بسیجیان در تمامی عرصه ها مشهود است و نزدیکی قلوب نسلهای گذشته و آینده در بسیج شکل می گیرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها