15. ارديبهشت 1397 - 11:01   |   کد مطلب: 206531
بازی دراز 1404 : رئیس اداره بهزیستی سرپلذهاب بااعلام خبر ارائه خدمات مشاوره تلفنی در بهزیستی شهرستان گفت : مشاوره تلفنی بهزیستی خدمتی مفید ،سریع در دسترس و رایگان برای نیازمندان به مشاوره است .

به گزارش بازی دراز، بهمن بوچانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:  مشاوره تلفنی امکان آن را فراهم می‌سازد تا افراد نیازمند در زمان دلخواه و در هر مکانی که به تلفن دسترسی دارند سریع و آسان با مشاور تماس بگیرند و بدون هیچ هزینه ای از خدمات مشاوره ای بهره مند شوند.

 

وی یادآور شد: صدای مشاوره بهزیستی سرپل ذهاب نیز با شماره تماس 1480 با هدف ارایه مشاوره های فردی، خانوادگی، مشاوره قبل از ازدواج، اعتیاد، تحصیلی و تربیتی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب آماده پاسخگویی به سوالات مردم این شهرستان است.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بیان داشت: لزوم توجه به مشاوره در امور مختلف زندگی همچنین عدم حضور بسیاری از مردم برای استفاده از خدمات مشاوره ای که به گفته کارشناسان می تواند حجم زیادی از مشکلات را کاهش دهد، علت ایجاد خط تلفن 1480 است که از آن به عنوان صدای مشاور ياد مي كنند، خطي كه براي اغلب مردم ناآشناست.

 

وی اذعان داشت: شماره تماس خط اورژانس اجتماعی 123 می‌باشد که بیشترین تماس در خصوص کودک آزاری، همسر آزاری، سالمند آزاری و کودکان خیابانی گرفته می شود که بلافاصله پس از تماس، به مسئولین مربوطه ارجاع داده می‌شود و همچنین در برخی موارد نیز ممکن است نیروی انتظامی مداخله کند.

 

بوچانی خاطرنشان شد: تماس با این شماره های مشاوربرای مردم رایگان است و در زمینه‌های مختلف تماس‌گیرندگان از خدمات و مشاوره‌های تخصصی اورژانس توسط کارشناسان آن بهره‌ مند می شوند.

 

وی در پایان ناشناخته ماندن تماس گیرنده، رایگان بودن، خدمت رسانی در ساعات مختلف روز، سهولت دسترسی به خدمات مشاوره و ارایه خدمات در نقاط دوردست را از جمله مزایای مشاوره تلفنی ذکر کرد.

 

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای 90هزار نفرجمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها