29. آبان 1395 - 13:40   |   کد مطلب: 203864
درخشش فوتبالیست جوان سرپلذهابی دررقابتهای قهرمانی آسیا؛
شاهین عباسیان در میان استقبال گرم مسئولین ومردم وارد شهرستان شد
بازی دراز 1404 : شاهین عباسیان فوتبالیست جوان سرپلذهابی که دررقابتهای قهرمانی آسیا حضورداشت وبه همراه تیم ملی جوانان موفق به صعود به جام جهانی شد درمیان استقبال گرم مسئولین ومردم وارد شهرستان شد.

به گزارش بازی دراز، سیروس محمدیاری در حاشیه مراسم استقبال ازبازیکن تیم ملی جوان سرپل ذهابی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: شاهین عباسیان بازیکن ارزنده تیم ملی فوتبال در میان 23 بازیکن نهایی کشور موفق به صعود مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی فوتبال جوانان آسیا شد.

 

وی افزود: این بازیکن فعال سرپل ذهابی عضو تیم جوانان فولاد خوزستان بوده و نقش به سزایی در صعود تیم ملی به جام جهانی داشته است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان  با تاکید بر حضور گسترده علاقه‌مندان به فوتبال در این شهرستان افزود: حضور بازیکنان ارزنده فوتبال سرپلذهابی در مسابقات لیگ برتر و تیم ملی نشان از برتری و علاقه جوانان این دیار به ورزش است.

وی افزود: توجه به نونهالان و نوجوانان برای ارتقای فوتبال منطقه غرب کشور به ویژه شهرستان سرپل ذهاب ضروری است که نیاز به حمایت مسئولان دارد.

 

لازم به ذکر است مراسم استقبال از این بازیکن شایسته سرپل ذهابی با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از مسئولین محلی و ورزشکاران و ورزش دوستان  سرپل ذهابی در میدان امام (ره) این شهرستان برگزار شد.

 

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای 90هزار نفر جمعیت و 48کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

انتهای پیام/ب

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها