29. مهر 1395 - 9:22   |   کد مطلب: 202674
بازی دراز 1404 : فرماندار شهرستان سرپلذهاب از آغاز مرحله حضوری هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس ومسکن سال 1395 خبردادوگفت : سرشماری اینترنتی با توجه به استقبال مردم تاروز جمعه 30 مهر تمدید گردید.

به گزارش بازی دراز، جهانبخش حیدری در حاشیه اعزام مامورین آمارگیری سرشماری حضوری گفت: هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 برای نخستین بار به 2 صورت اینترنتی و حضوری انجام شد که این مهم سبب شد تا مردم بتوانند راحتتر در این امر ملی شرکت داشته باشند.

 

وی با اشاره به اینکه سرشماری اینترنتی تا جمعه 30 مهرماه ادامه دارد ، اذعان کرد: سرشماری اینترنتی از سوم مهرماه آغاز و قرار بود در 24 مهرماه به پایان برسد اما با توجه به استقبال مردم در 2 مرحله تا 27 و سپس تا ساعت 24 روز جمعه 30 مهرماه تمدید شد.

 

حیدری اظهار داشت: با توجه به تمدید مهلت سرشماری اینترنتی لذا فرصت بسیار خوبی است تا خانوارهایی که تاکنون در سرشماری اینترنتی شرکت نکرده اند پیش از مراجعه مأموران آمارگیر به منازل آنها اطلاعات خود را در سامانه سرشماری به آدرس www.sarshomari95.ir  وارد کرده و کد آماری دریافت کنند.

 

فرماندار شهرستان خاطر نشان شد: خانوارها پس از نام نویسی در سامانه اینترنتی، کد دریافتی را حفظ و هنگام مراجعه مأمور سرشماری به درب منزل آن را ارائه کنند تا دیگر به سرشماری حضوری نیازی نداشته باشند.

 

حیدری همچنین با اشاره به مشارکت بیش از 50 نفر مأمور سرشماری تصریح کرد: برای انجام سرشماری حضوری بیش از 50 نفر به عنوان مأمور سرشماری آغاز به کار کرده اند لذا از همه خانوارها درخواست می شود هنگام مراجعه مأموران سرشماری به درب منازل با رؤیت کارت شناسایی آنها اقدام به ارائه اطلاعات نمایند.

 

شهرستان سرپلذهاب با 90 هزارتن جمعیت درغرب استان کرمانشاه دارای 48 کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق می باشد.

 

انتهای پیام / ق

 

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها