3. مرداد 1395 - 8:35   |   کد مطلب: 198944
بازی دراز 1404 : نائب رئیس اول کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش بصیرت ،ولایتمداری و ایثار رزمندگان اسلام در پیروزی عملیات مرصاد گفت: منافقین در عملیات غرورآفرین مرصاد ، اوج قدرت ملت ایران را درک کردند.

به گزارش بازی دراز، فرهاد تجری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: قطعنامه 598 ، هشتمين قطعنامه‌ای بود كه شورای امنيت سازمان ملل متحد برای توقف جنگ ايران و عراق به تصويب رساند. اين قطعنامه در فضای ناشی از تفاهم و ائتلاف قدرت‌های بزرگ و در سايه رايزنی‌های دبيركل سازمان ملل متحد به تصويب رسيد.

 

وی افزود: اما دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جهت زیاده خواهی خود اقدام به توطئه نمودند و به خیال خود پس از سه روز استان کرمانشاه را می توانند تصاحب کنند اما در این میان با حضور جوانان غیور و زنان و مردان دلیر ، مانع از پیشروی دشمن شدند و عملیات مرصاد در پی این توطئه دشمنان صورت پذیرفت.

نائب رئیس کمیسیون اصل نود اذعان کرد: دشمنان ایران جنگ تحمیلی را درست در زمانی آغاز نمودند که انقلاب اسلامی نو پا و برای مدت زمان اندکی از چنگال رژیم شاهنشاهی خلاصی یافته بود اما با همت فرماندهان دلیر و مدبر و مردم مؤمن و مسلمان از مرزها دفاع کرده و توانستند دشمن دشمنان نظام را از کشور کوتاه کنند.

 

تجری در ادامه خاطر نشان شد: آنچه که مسلم است این است که بر خلاف عقیده بسیاری جنگ تحمیلی از استان کرمانشاه آغاز و درهمین استان نیز پایان یافت.

 

نماینده مردم شهرستان سرپل زهاب افزود: منافقین همواره در نقش سربازان نفوذی مستکبرین و دشمنان انقلاب اسلامی بوده اند اما ملت ایران همواره با بصیرت در مسیر انقلاب گام برداشته و توطئه های آنان را خنثی کرده اند.

 

گفتنی است عملیات غرور آفرین مرصاد در پنجم مرداد ماه سال 67 رقم خورد و در پی آن تعداد زیادی از بعثیها و منافقین به دست رزمندگان اسلام به هلاکت رسیدند.

 

شهرستان سرپل زهاب درغرب استان کرمانشاه دارای جمعیتی بالغ بر 90 هزارنفر و 48 کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق می باشد.

 

انتهای پیام / ق

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها