پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 190668 ۰۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵

رئیس کانون مداحان و شاعران آئینی سرپل ذهاب:

قیام ملت ایران علیه حکومت طاغوت، برگرفته از قیام عاشورا است

بازی دراز 1404 : رئیس کانون مداحان و شاعران آئینی سرپل ذهاب گفت: قیام ملت ایران علیه حکومت طاغوت، برگرفته از قیام عاشورا است.

قیام ملت ایران علیه حکومت طاغوت، برگرفته از قیام عاشورا است

به گزارش بازی دراز، مهراب زرع ضمن ادای احترام به مقام شامخ امام عظیم‌الشان و شهدای انقلاب شکوهمند اسلامی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران تحولی عظیم در جهان شکل داد که مهم‌ترین هدفش احیاء اسلام ناب، حاکمیت قوانین اللهی برجامعه و نابودی حکومت طاغوت بود که این تحول یا پدیده الهی نشات گرفته از قیام عاشورای حضرت سیدالشهداء(ع) بود.

وی افزود: مستکبرین شرق و غرب با انقلاب اسلامی اعلام جنگ کردند درمقابل امام راحل و ملت ما ایستادند و هر چه خواستند عمل کردند و آنچه نکردند نتوانستند اما نه تنها به نتیجه نرسیدند بلکه روز به روز مجبور به عقب‌نشینی شدند چرا که هیچ قدرتی در برابر حکومت الهی نمی‌تواند بایستد.

رئیس کانون مداحان شهرستان افزود: پیشرفت‌هایی که ملت ایران در این سی و هفت سال داشته، در تاریخ یکصد سال اخیر بی‌نظیر است عزت و اقتدار ملی ایران امروز زبان‌زد ملت‌های جهان است و به اعتراف ابرقدرت‌ها ایران تأثیرگذار در منطقه و جهان است و بر خلاف اراده ملت ایران آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها نمی‌توانند کاری بکنند.

دبیر کانون مداحان و شاعران آئینی کرمانشاه در ادامه اذعان داشت: وظیفه مردمان زمان انقلاب قیام علیه طاغوت و پیروزی انقلاب بود حال وظیفه امروز جوانان و نوجوانان حراست و حفظ آرمان‌های این انقلاب است از این رو ما باید برای ارتقای شناخت از معنویات و فضائل باید دینمان را با مطالعه و تدبر در زندگی ائمه (ع) تقویت کنیم.

مهراب زرع در پایان با اشاره به تداوم خصومت‌های دشمنان نظام علیه ملت ایران اضافه کرد: راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن امسال در حال و هوای دیگری برگزار خواهد شد و حضور مداحان و شاعران اهل بیت(ع) در برنامه‌های انقلابی از اوجب واجبات است چرا که این انقلاب موجب شکوفایی مداحان، شاعران آئینی و در کل هیئات مذهبی شد.