4. آبان 1394 - 10:30   |   کد مطلب: 185854
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه سرپلذهاب :
شهادت بالاترین درجه ایثار است/ لزوم تجلیل از خانواده های شهدا وایثارگر
بازی دراز 1404 : مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه سرپلذهاب بابیان اینکه شهادت بالاترین درجه ایثار واز خودگذشتگی است برلزوم توجه به خانواده های معظم شاهدوایثارگر وتجلیل از این عزیزان تاکیدکرد .

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی در یادواره شهدای روستای مشکنارضمن تسلیت به مناسبت عاشورای حسینی اظهارداشت: درفرهنگ اسلامی شهادت بالاترین درجه ایثار است و تجلیل از این ایثارگران و خانواده شهداء به عنوان یک تکلیف بر دوش همه ما می باشد.

وی اذعان کرد: در یادواره های شهدا باید به عمق مفهوم شهید و شهادت پرداخته و عمل به وصیت نامه شهداء بصورت یک دستوالعمل معنوی برای عمق بخشی به این یادواره ها باشد.

شامحمدی درادامه شهداء را کشتی نجات و شمع تاریخ برشمرد و گفت: جوانانی که این یادواره ها را برگزار می کنند درمسیر بندگی خدا گام بر می دارند و همین جوانان هستند که تربیت کننده شهدای آینده این نظام وانقلاب هستند.

وی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا یکی از ضرورت های جامعه امروز است افزود: خداوند درقرآن کریم شهداء را یکی از شاهدان روز قیامت معرفی کرده است.

یادواره شهدای روستای مشکنار به همت حوزه امام حسن (ع) و با حضور خانواده های شهداء، جانبازان ، ایثارگران و جمعی از بسیجیان در محل این روستا برگزارشد.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه تعداد 856 شهید والا مقام را تقدیم این نظام و انقلاب کرده است.

 

 

 

 

انتهای پیام / ق

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها