پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 185359 ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲

با برگزاری مراسم عزاداری :

مردم شهرستان سرپلذهاب به استقبال ماه محرم رفتند+عکس

بازی دراز 1404 : مردم شهرستان سرپلذهاب با برگزاری مراسم سوگواری وسینه زنی در بیت شهید حسین قطره ای به استقبال ماه محرم رفتند.

مردم شهرستان سرپلذهاب به استقبال ماه محرم رفتند+عکس

به گزارش بازی دراز، مراسم سوگواری وسینه زنی استقبال از ماه عزای سرور وسالار شهیدان در منزل شهید حسین قطره ای وباحضور مشاور استاندار، مسئولین وخانواده های شهدا و عاشقان وارادتمندان به اهل بیت عصمت وطهارت شهرستان برگزارشد.

حاج جعفر همتی دراین مراسم با اشاره به ایثارگری های سرور وسالار شهیدان، واقعه کربلا را تاریخی فراموش نشدنی و چراغ راه هدایت مسلمانان دانست و گفت : قیام امام حسین (ع) تنها جنگ و تقابل با ظالمین نبود بلکه واقعه ای بود که تاریخ اسلامی و جهانی به آن نیاز داشت تا همواره در مسیر و راه الهی گام نهند.

مشاور استاندار مبارزه رزمنده های هشت سال دفاع مقدس را نمونه بارزی از روحیه دلاوری و رشادت های  سرور و سالار شهیدان دانست وافزود : در دوران هشت سال دفاع مقدس بسیجیان با تکیه بر واقعه کربلا واین  راه روشن سعادت جانفشانی ها و ایثارگری های بسیاری را از خود بجا گذاشتند.

وی به تداوم راه شهدا اشاره کرد واذعان داشت : در حال حاظر نیز همان  روحیه دلاوری و ایثارگری دوران دفاع مقدس  توانسته است  توطئه های مختلف دشمن را خنثی کند.

مداحی ونوحه خوانی همراه با سینه زنی از دیگر برنامه های این مراسم بود ومردم ولایتی ودوستدار اهل بیت خود را برای برگزاری عزادری سروروسالار شهیدان درماه محرم آماده نمودند.