13. مرداد 1394 - 10:27   |   کد مطلب: 181874
کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش سرپلذهاب خبرداد:
اعزام دانش آموزان سرپلذهابی به مسابقات ورزشی قهرمانی کشور
بازی دراز 1404: کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش سرپلذهاب از اعزام دانش آموزان دختر و پسر سرپلذهابی به مسابقات ورزشی قهرمانی کشور خبرداد.

به گزارش بازی دراز، شهرام حقیقی درگفتگو با خبرنگار ما گفت : ورزش به عنوان بستری مناسب برای تخلیه انرژی و هیجانات جوانی و باعث بالارفتن سطح اعتماد به نفس می شود و این امر در پرورش رشد فکری و باروری دانش آموزان حائزاهمیت است.

وی  افزود: مسابقات ورزشی مدارس به شور و نشاط و شادابی دانش آموزان کمک می کند وايجاد نشاط، ارتقای سلامتی و غنی کردن اوقات فراغت دانش آموزان، از ويژگی های بارز برگزاری اين مسابقات است.

کارشناس تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش و پرورش شهرستان در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه دراین بین شهرستان سرپلذهاب نیز توانسته  6 نفر از دانش آموزان دختر و پسر را که از منتخبین المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای و مسابقات ورزشی منطقه و استان می باشند، برای شرکت درمسابقات قهرمانی کشور معرفی کند.

حقیقی خاطرنشان کرد: دانش آموزان ورزشکار سرپلذهابی در دو مقطع ابتدائی و متوسطه اول ، در رشته های آموزشگاهی و پایه به همراه تیم های استان کرمانشاه به مسابقات ورزشی قهرمانی کشوراعزام خواهند شد.

وی اظهار داشت: مسابقات ورزشی دانش آموزان قهرمانی کشور، از 13 مرداد ماه و در دو مقطع ابتدائی و متوسطه اول و در رشته های آموزشگاهی شامل : فوتسال ، والیبال ، بسکتبال ، هندبال ، نیس روی میز، بدمینتون وطناب زنی و دررشته های پایه ژیمناستیک ، دو میدانی و شنا  به میزبانی شهر مقدس مشهد ویژه پسران و از 24 مرداد ماه ویژه دختران به میزبانی شهرهای تبریز و شیراز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / ق 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها