31. تير 1394 - 8:35   |   کد مطلب: 181232
مسابقات فوتسال جام رمضان سرپلذهاب پایان یافت :
فروشگاه زنگنه قهرمان رقابتهای بخش آزاد
بازی دراز 1404 : رقابتهای فوتسال جام رمضان با قهرمانی تیم فروشگاه زنگنه به کار خود پایان داد.

به گزارش بازی دراز، دردیدار پایانی این رقابتها دوتیم فروشگاه زنگنه و گردان امام حسین(ع) درمقابل هم صف آرایی کردند که درپایان تیم فروشگاه زنگنه توانست با نتیجه 4 بریک برتیم گردان امام حسین(ع) غلبه کرده ومقام قهرمانی این دوره از رقابتها را از آن خود کند.

دراین دوره ازرقابتها که از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شد تعداد 32 تیم باهم به رقابت پرداختند.

درآیین اختتامیه این مسابقات نماینده مردم شهرستان درمجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان سرپلذهاب از پتانسیل قهرمانی  خوبی در تمامی رشته های ورزشی برخوردار است که بایستی با فراهم نمودن امکانات مناسب زمینه پیشرفت آنها فراهم گردد.

فتح اله حسینی افزود : امکانات ورزشی مناسبی درشهرستان وجود دارد اما جوابگوی ورزشکاران نیست .

وی تصریح کرد : سرانه ورزشی درشهرستان سرپلذهاب به ازای هرنفر یک ونیم سانتی متر است و روزانه 3000 نفر از اماکن ورزشی شهرستان استفاده می کنند.

ایشان از کمک یک میلیارد ریالی به ورزش شهرستان خبرداد و اذعان داشت : این مبلغ با هماهنگی اداره تربیت بدنی شهرستان به هیئتهای ورزشی پرداخت شده است.

حسینی درپایان به مجموعه استخر سرپوشیده تربیت بدنی شهرستان اشاره کرد واظهارداشت: این مجموعه ورزشی با اعتباری بالغ بر 20میلیاردریال انجام گرفته وعملیات محوطه سازی آن نیز با تخصیص بودجه از محل اعتبارات ماده 180 انجام خواهد گرفت .

درپایان با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین محلی  از بازیکنان و تیمهای برتر این دوره از رقابتها تقدیر و جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

انتهای پیام / ص

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها