نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

اخبار ویژه

رییس آموزش پرورش شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز1404: مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان سرپلذهاب درگفت؛ از مجموع ۵۷ آموزشگاه با ظرفیت ۳۰۱ کلاس آموزشی که در زلزله ۹۶ تخریب شدند تا کنون ۱۷ مدرسه با ظرفیت ۶۵ کلاس تحویل این مدیریت شده وبه چرخه آموزش بازگشته است .
بازی دراز1404:جلسه اندیشه ورزی واکاوی نقش سازمانهای دولتی و مردم نهاد در بحرانهای طبیعی با تاکید بر زلزله شهرستان در سالن جلسات فرماندهی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.
گزارش تصویری:
بازی دراز1404: جشنواره نوجوان خوارزمی بخش بازارچه و دست سازه در آموزشگاه سوده سرپلذهاب برگزار شد.
بازی دراز1404:سرهنگ محمدرضا یاری فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب، بعنوان مدیر برتر ناجا انتخاب شد.
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404:رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپل ذهاب از بخشودگی صدردصد جرایم قابل بخشش مودیان مالیاتی درشهرستان زلزله زده سرپلذهاب خبرداد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:
بازی دراز1404:فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری کلاهبردار تلفنی از مردم مناطق زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد.
در سرپل ذهاب صورت گرفت:
بازی دراز1404: مراسم استقبال از قهرمان ووشو آقای ناصر محمدی دارنده مدال برنز مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو جمهوری اسلامی ایران در سرپل ذهاب صورت گرفت.
روحانی :
بازی دراز14041: طیف گسترده‌ای از اقتصادانان، رجال سیاسی و فعالان رسانه معتقدند سرپنجه خیانت بعضی مسؤولان در نابسامانی‌ها و بحران‌های ساختگی اخیر آشکار است. آن‌ها بر این باورند شبکه مالی منسب به دولت عامدانه بازار را ملتهب می‌کند و کابینه و اتاق فکر نه چندان پنهان آن کاملاً آگاهانه و با برنامه ریزی قبلی وضع معیشت مردم را به هم می‌ریزند.
بازی دراز1404: بیشتر خانوارهای این مناطق که اغلب از قشر ضعیف و کم درآمد جامعه هستند امسال توان خریدن آجیل برای سفره نوروزی و پذیرایی از میهمانان را نخواهند داشت.
گزارش:
بازی دراز1404:چهره و سیمای شهر زلزله زده سرپل ذهاب درآستانه سال نو نیازمند توجه مسئولین است لذا باید مسئولین به مطالبات و انتظارات مردم توجه و عمل کنند تا بعد از گذشت 15 ماه آوارگی و ویرانی ،سالی نو در زیرسقف در کنار هم آغاز کنند.
بازی دراز1404: تیم منتخب کوئیک در مسابقات فوتسال جام ولایت یادواره جانباختگان زلزله آبانماه ١٣٩٦ سرپلذهاب به مقام قهرمانی رسید.
بازی دراز1404: مسابقات کشتی آزاد شش جانبه در شهرستان سرپل ذهاب با نتیجه تیم سرپل ذهاب مقام اول و تیمهای ایلام و جوانرود به ترتیب دوم و سوم به پایان رسید.
با حضور جمعی از مسئولین سرپل ذهاب صورت گرفت:
بازی دراز1404:معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپل ذهاب و رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت سرپل ذهاب از واحدهای صنفی سطح بازارسرپل ذهاب بازدید بعمل آوردند.
بازی دراز1404:با حضور جمعی ازمسئولین شهرستان سرپل ذهاب مکان جدید موسسه مردم نهاد نسیم مهردرمجتمع ورزشی احراردر این شهرستان مورد افتتاح قرار گرفت.
بازی دراز1404:آیین پاسداشت بیست و یکمین سالگرد شهادت علمدار سرزمین عشق سردارعاشورایی عرفان و معنویت شهید حشمت الله امینی با حضور مسئولان ،ایثارگران ،خانواده های معظم شهدا وجمعی از همرزمان آن شهید بزرگوار در حسینیه حوزه باقرالعلوم سرپلذهاب برگزار گردید.

صفحه‌ها