به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت:
جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب خبرداد:

نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

اخبار ویژه

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب از اعزام سه کاروان خانواده های بازنشستگان سپاه به حرم‌ رضوی خبر داد.
فرمانده نیرو انتظامی سرپلذهاب:
بازی دراز1404؛ فرمانده نیرو انتظامی سرپلذهاب گفت: امنیت لازمه رشد و توسعه شهرستان است لذا همکاری بیش از بیش مردم دراین راستا نیز می طلبد.
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت:
بازی دراز1404:به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه کتاب در شهرستان سرپل ذهاب گشایش یافت.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب خبرداد:
بازی دراز1404:جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از اعزام دومین کاروان خانواده های بازنشستگان سپاه ناحیه سرپل ذهاب به مشهد مقدس خبرداد.
بازی دراز1404:امروز به دنبال تصمیم بر افزایش قیمت بنزین ،مردم شهرستان سرپلذهاب با خاموش کردن خودروها در خیابان به تغییر قیمت بنزین واکنش نشان دادند.
رهبر انقلاب در درس خارج فقه:
بازی دراز1404: رهبر معظم انقلاب فرمودند: مسئولان هر چه می‌توانند دقت و مراقبت کند تا مشکلات این طرح[سهمیه بندی بنزین] برای مردم هر چه ممکن است کم شود.
رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان سرپل ذهاب با بیان اینکه مطالعه به عنوان عنصری اصلی و ضروری در زندگی است،گفت: با توجه به اهمیتی که دین مبین اسلام و بزرگان دینی به مطالعه داده اند، برای دفاع از آرمان های دینی و فرهنگ اسلامی و جبران عقب ماندگی ها و رسیدن به خود باوری، باید فرهنگ مطالعه همگانی شود.
یادداشت:
بازی دراز1404: روز بیست و چهارم آبان ماه، آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی است. باید بکوشیم با اجرای برنامه هایی که به وزش نسیم معرفت از سوی دریای کتاب و معانی ناب به سمت اندیشه همگان می انجامد، به تقویت فرهنگ مطالعه و گسترش سطح آگاهی های عمومی مدد رسانیم.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرپل ذهاب با اعلام اینکه بیش از 100 مسجد شهری و روستایی در زلزله سال96 آسیب دیدند،گفت: بازسازی و مقاوم سازی مساجد آسیب دیده دردست اجراست.
رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب مطرح کرد:
بازی دراز1404: رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب به تشریح اقدامات حوزه بهداشت و درمان شهرستان در طی دوسال پس از گذشت زلزله پرداخت.
بازی دراز1404: جلسه پیگیری و رفع مشکلات تعاونی آبران دشت جگیران با حضور مهندس سلیمانی مدیر جهاد کشاورزی، کارشناسان اداره فنی و زیر بنایی شهرستان ، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره تعاونی آبران دشت جگیران شهرستان سرپلذهاب برگزار گردید.
گزارش تصویری نماز باشکوه جمعه شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:  نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین کریمی امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب در مصلی این شهرستان برگزار شد
امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴: امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب گفت : بسیج ظرفیت بسیار بزرگی در کشور است که در میدانهای بزرگ نقشی مهم و تاثیرگذار دارد .
بازی دراز۱۴۰۴: مراسم میلاد حضرت رسول اکرم (ص)و امام جعفر صادق و آغاز هفته وحدت مسلمین جهان در نمازخانه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سرپلذهاب برگزار گردید.
فرماندار سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز1404: فرماندار سرپلذهاب از رشد ۲۰۰ درصدی کشت چغندر در شهرستان خبرداد و گفت : کشت چغندر قند باعث حاصلخیزتر شدن اراضی کشاورزی می شود وراندمان کاری کشاورز را نسبت به سایر محصولات افزایش می دهد.

صفحه‌ها