نمایش همدلی و انساندوستی مردم سرپلذهاب؛
با حضور رئیس ستاد بحران شهرستان سرپلذهاب صورت گرفت:

نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

اخبار ویژه

مدیریت اداره آموزش وپرورش سرپلذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:روح اله عباسیان گفت : مدارس شهرستان از روز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ تا امروز میزبان ۲۱۳ خانواری بودند که برای سفرنوروزی خود شهرستان سرپلذهاب را انتخاب کرده اند.
بازی دراز1404: تقدیر و تشکرامام جمعه از مردم اهل سنت ،اهل حق و شیعه شهرستان که قدرشناسی و نوع دوستی خودرا با جواب دادن به محبتهای مردم در روزهای بعداززلزله و اهدای کمکهای انسان دوستانه به سیل زدگان به نمایش گذاشتند
نمایش همدلی و انساندوستی مردم سرپلذهاب؛
بازی دراز1404: مردم زلزله زده سرپلذهاب با به نمایش گذاشتن جلوه های ایثار و همدلی و انساندوستی به یاری سیل زدگان آق قلا در استان گلستان شتافتند.
با حضور رئیس ستاد بحران شهرستان سرپلذهاب صورت گرفت:
بازی دراز1404: صبح امروز فرماندر سرپلذهاب در معیت دیگر اعضای ستاد بحران به دلیل افزایش دبی آب در 24 ساعت گذشته در رودخانه ها و هشدارهای هواشناسی مبنی بر سیلابی شدن رودخانه ها و سرازیر شدن آب به سمت شهرستان و وقوع سیل ، به ساکن و حاشینه نشین های اطراف رودخانه الوند هشدار داد.
جاذبه های گردشگری شهرستان سرپلذهاب ؛
بازی دراز 1404 : طاق گرا یک بنای تاریخی در گردنه پاطاق یکی از جاذبه های گردشگری سرپلذهاب متعلق به اواخر دوران ساسانی با یک معماری بسیار زیبا آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی شهرستان است .
حال وهوای بازدیدهای نوروزی سرپلذهاب ازدریچه دوربین؛
بازی دراز1404:طراوت وسرسبزی فصل بهار درشهرستان سرپلذهاب حال وهوای خاصی به جاذبه های طبیعی این شهر داده و لحظات شیرینی را درخاطرات گردشگران نوروزی ثبت کرده است
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:
بازی دراز۱۴۰۴:فرمانده انتظامی استان گفت : استان کرمانشاه با وجود آثار باستانی و طبیعت چهار فصل خود یک استان مهمانپذیردر ایام نوروز است و پلیس تمهیدات لازم برای آرامش و امنیت مسافرین نوروزی رافراهم کرده است.
امام جمعه موقت سرپل ذهاب :
بازی دراز۱۴۰۴:امام جمعه موقت سرپل ذهاب گفت : دشمنان انقلاب اسلامی با تصویب و تحمیل سندهای فرهنگی به دنبال تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی مردم هستند .
جاذبه های گردشگری درسرپلذهاب؛
بازی دراز 1404 : دکان داوود نام یکی از گوردخمه‌های تاریخی و اعجاب‌انگیز در شهرستان سرپلذهاب است که یادگاری از دوره هخامنشیان بوده وتصویری درزمان سلوکیان بردیواره دخمه حجاری شده است .
حادثه در سرپلذهاب؛
بازی دراز۱۴۰۴:ورود یکدستگاه خودرو سواری به پیاده رو جنب پارک نشاط شهرستان دونفر کشته و زخمی برجای گذاشت
فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب مطرح کرد:
بازی دراز1404: فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب گفت: رعایت نکات ایمنی در سفر نوروزی می تواند از بروز سرقت جلوگیری کند.
معرفی ابنیه های تاریخی در سرپلذهاب ؛
بازی دراز 1404 : زیج منیژه یکی از جاذبه های تاریخی و گردشگری شهرستان سرپلذهاب است که قدمت آن به دوره ساسانی می رسد و همواره خیل عظیمی از بازدیدکنندگان و گردشگران را در فصول مختلف سال به ویژه در تعطیلات نوروز به خود اختصاص می دهد.
بازی دراز1404: حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در پیامی، نوروز را به ایرانیان و همه ملت هایی که این عید باستانی را جشن می گیرند، شادباش گفت.
رهبر انقلاب با نامگذاری سال 98 به عنوان «رونق تولید» تاکید کردند:
بازی دراز1404: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 1398 به عنوان سال «رونق تولید» تاکید کردند که راه حل مشکل معیشت مردم رونق تولید است.
قانون ملی شدن صنعت نفت در واقع پیشنهادی بود که به امضای همه اعضای کمیسیون مخصوص نفت در مجلس شورای ملی ایران در ۱۷ اسفند ۱۳۲۹ به مجلس ارائه شد و مجلس سنا نیز این پیشنهاد را در ۲۹ اسفند ۱۳۲۹ تصویب کرد و پیشنهاد قانونی شد.

صفحه‌ها