بنابه تصمیم ستاد ملی پیشگیری از بیماری کرونا:
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپلذهاب:

نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

اخبار ویژه

بازی دراز۱۴۰۴:معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان سرپلذهاب و مدیرعامل شبکه آبفای سرپلذهاب از روند لوله گذاری شبکه دفع فاضلاب شهرک الحاقی زعفران سرپلذهاب بازدید کردند.
امام جمعه سرپلذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:امام جمعه سرپلذهاب گفت: روز پاسدار روز تقدیر از سبزپوشان عرصه دفاع از انقلاب اسلامی است که در مکتب اباعبدالله الحسین (ع) پرورش یافته و در راه دفاع از اسلام و انقلاب و کشور از جان خود گذشتند.
بنابه تصمیم ستاد ملی پیشگیری از بیماری کرونا:
بازی دراز۱۴۰۴؛با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپل ذهاب ، شبکه بهداشت و اداره صمت و نیروی انتظامی بازرسی از فعالیت واحدهای صنفی شهرستان بعمل آمد و ۷ واحدصنفی که مبادرت به بازکردن مغازه های خود کردند پلمپ شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپلذهاب از کشف و ضبط تعداد ۸ هزار نخ سیگار قاچاق در شهرستان خبر داد و گفت: در این بازرسی همچنین تعداد ۱۸ حقه وافور و ۵ دست آلات قمار نیز کشف و ضبط شد.
فرماندار سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز۱۴۰۴:فرماندار سرپلذهاب از آغاز محدودیتهای تردد به شهرستان از امروز خبر داد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپلذهاب از مسدود شدن مسیر خروجی و ورودی به سرپلذهاب خبرداد و گفت: حفظ سلامتی جان مردم و قطع زنجیره بیماری کرونا از مهمترین اهداف این طرح است.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپل ذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپل ذهاب گفت:خط مشاوره تلفنی بهزیستی، خدماتی را در خصوص مدیریت استرس در مبارزه با کرونا و شیوه‌های مدیریت رفتاری کودکان در محیط خانه ارائه می‌کند.
بازی دراز۱۴۰۴:معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری سرپلذهاب از واحدهای صنفی شهرستان بازدید بعمل آورد و تذکرات لازم‌ به صاحبان واحد صنفی داد.
بازی دراز۱۴۰۴:جلسه ستاد ویژه مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد
فرماندار شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:فرماندار شهرستان سرپلذهاب از اهتمام جدی مسئولین سرپلذهاب درمقابله با شیوع بیماری کرونا‌ خبر داد و گفت: طرح ملی ستاد مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان جهت حفظ سلامت مردم به اجرا درآمده است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپلذهاب گفت: باند ٣ نفره از سارقین کابل برق در شهرستان شناسایی و منهدم شد.
معاون سیاسی،امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:معاون سیاسی،امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت مقابله بااین بیماری مسری و خطرناک، مجمع امور صنفی و معتمدین بازار، با تعطیلی بازار (به استثنای قصابان، ‌داروخانه ها،نانوایان و سوپر مارکت‌ها) مدافعان سلامت در شهرستان را یاری نمایند.
رئیس اداره صَمت شهرستان سرپل ذهاب:
بازی دراز۱۴۰۴:رئیس اداره صَمت شهرستان سرپل ذهاب گفت: توزیع میوه شب عید به منظور تنظیم بازار و با قیمت تعادلی در این شهرستان ازچهارشنبه ۲۸ اسفندماه آغاز شد وتاکنون 35 تن میوه توزیع شده و این برنامه تا 15 فروردین 99 ادامه خواهد داشت.
امروز صورت گرفت:
بازی دراز۱۴۰۴:مدیریت جهادکشاورزی شهرستان سرپل ذهاب در معیت معاونت فرمانداری و بخشدار مرکزی از ۱۲۰ هکتار اراضی در حال کشت نشاء گوجه فرنگی تحت پوشش شبکه های فرعی سامانه گرمسیری دشت جگیران بازدید بعمل آوردند.
یادداشت:
بازی دراز۱۴۰۴:همزمان با آغاز ماه شعبان فضیلت و اعمال مشترکه این ماه فرصتی مغتنم برای تزکیه، طهارت روح و خودسازی است.

صفحه‌ها