نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

اخبار ویژه

رئیس مجمع صنفی شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز1404: رئیس مجمع صنفی شهرستان سرپلذهاب گفت: پنجمین دوره انتخابات اتحادیه تعمیر کاران خودرو در سرپلذهاب برگزار شد
بازی دراز1404: منطقه سراب سید صادق در شهرستان سرپل ذهاب از وجود زباله پاکسازی شد.
نماینده مردم شهرستان های سرپلذهاب،قصرشیرین و گیلانغرب:
بازی دراز1404: نماینده مردم شهرستان های سرپلذهاب،قصرشیرین و گیلانغرب گفت: اعطای کمک تسهیلات جدید به مناطق زلزله زده وامهال در بازپرداخت وام های دریافتی مناطق زلزله زده در دستور کار قرار گرفت.
رییس بهزیستی شهرستان سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز1404: بوچانی از برگزاری پویش " مشق مهر" در آستانه سال تحصیلی جدید در شهرستان خبرداد.
بازی دراز1404: انتظار مردم ولایتمدار شهِرستان سرپلذهاب با بازگشایی مجدد مرز خسروی به پایان رسید و این روزها خودرا برای میزبانی و خدمت به زوار عتبات عالیات آماده می کنند.
بازی دراز1404: جلسه پروژه مهر و بازگشایی مدارس شهرستان سرپل ذهاب با حضور رئیس آموزش و پرورش،جمعی از کارکنان و مدیران مدارس در محل اداره برگزار شد.
رئیس عتبات عالیات شهرستان سرپلذهاب:
بازی دراز 1404: رئیس عتبات عالیات شهرستان سرپلذهاب با بیان اینکه ۶موکب به موکب داران درسرپلذهاب تحویل داده شده است گفت: پیش بینی می شود بیش از یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر زائر از مرز خسروی به عتبات عالیات تردد کنند.
رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز1404:رئیس اموزش و پرورش سرپل ذهاب گفت: سال تحصیلی جدید بیش از یک هزار و ۵۰۰ نوآموز دختر و پسرکلاس اولی شهرستان سرپل ذهاب سال تحصیلی در عرصه تعلیم وتربیت را آغاز خواهند کرد.
فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز1404: فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب از اجرای طرح کرامت در شهرستان خبرداد و گفت: ۲۰۰ پک موادغذایی خشکبار بین نیازمندان محله شهرک صدرا در شهرسرپلذهاب توزیع شد.
گزارش از آخرین وضعیت بازسازی خانه ها در مناطق زلزله زده کرمانشاه؛
بازی دراز1404: نایب رئیس شورای شهر سرپل ذهاب گفت: اگرچه دولت در بحث زلزله اقداماتی انجام داده اما به خيلی از وعده های خود به رغم رسانه ای شدن، عمل نکرده است.
فرمانده ارتش پادگان ابوذر سرپلذهاب:
بازی دراز1404: فرمانده ارتش پادگان ابوذر سرپلذهاب گفت: اهمیت زنده نگه‌داشتن جان‌فشانی‌های دفاع مقدس، در حد زنده نگه‌داشتن عاشورا است که باید برای نسل های امروزی و آینده نهادینه شود.
رئیس اداره محیط زیست سرپلذهاب خبر داد:
بازی دراز1404: رئیس اداره محیط زیست سرپلذهاب از کشف و ضبط لاشه یک رأس گراز وحشی از شکارچی متخلف در سرپلذهاب خبر داد.
گفتگو تفضیلی:
بازی دراز1404: مداح وذاکراهل بیت شهرستان بابیان اینکه سنتهای عزاداری بایستی در مداحی حفظ شود برلزوم توجه مداحان به سندیت اشعار وروضه های انتخابی تاکید کرد.
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت : هفته دفاع مقدس یادآور دفاع جانانه و ایثارگرانه ملت مسلمان ایران از اسلام و انقلاب در برابر دنیای کفر و استکبار است .
امام جمعه سرپلذهاب:
بازی دراز1404:امام جمعه سرپلذهاب با تاکید بر لزوم انتقال فرهنگ جبهه و شهادت به نسلهای آینده گفت : دفاع مقدس گنجینه بزرگی از افتخارات ملت و ایثار و رشادت رزمندگان اسلام است.

صفحه‌ها