نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

اخبار ویژه

فرماندار سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز 1404 : فرماندار سرپلذهاب از پلمپ ۴واحد صنفی خبازی متخلف غیربهداشتی در شهرستان خبرداد .
یادداشت:
بازی دراز۱۴۰۴:درحال حاضر واکسنی برای حفاظت از شما در برابر ابتلا به ویروس انسانی کرونا وجود ندارد. می‌توانید از طرق زیر، خطر ابتلای خود را کاهش دهید:
رئیس اداره ارشاد شهرستان سرپلذهاب خبر داد :
بازی دراز 1404 : رئیس اداره ارشاد شهرستان سرپلذهاب از برگزاری همایش روشهای مقابله با خلق منفی وافسردگی در شهرستان خبرداد.
رئیس شبکه بهداست و درمان سرپل ذهاب:
بازی دراز 1404 : رئیس شبکه بهداست و درمان سرپل ذهاب از نظارت بازرسین شبکه بهداشت ودرمان از واحدهای فروش آبمیوه و اغذیه ها در شهرستان خبردادوگفت : با واحدهای متخلف در رعایت نکات بهداشتی برخورد جدی و قاطعانه می شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب:
بازی دراز 1404: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب از عدم ثبت موردی از بیماری کرونا در شهرستان خبرداد و گفت : پیشگیری مهمترین بخش مقابله با بیماری است که دراین رابطه آموزشهای لازم واقدامات مورد نیاز انجام گرفته است.
رئیس اداره ورزش و جوانان سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز 1404 : رئیس اداره ورزش و جوانان سرپلذهاب ازتعطیلی تمام سالنهای ورزشی و استخرهای شهرستان تااطلاع ثانوی خبرداد.
درسرپلذهاب صورت گرفت؛
بازی دراز 1404 : فرماندار سرپلذهاب بصورت سرزده از داروخانه های سطح شهرستان بازدید کرد
یادداشت:
بازی دراز 1404 : ویروس کرونا این روزها افکار زیادی را درگیر خود کرده است. در این مطلب درباره علائم، راه‌های تشخیص و درمان، پیشگیری و جلوگیری از بیماری کرونا برای شهروندان توصیه‌هایی داریم.
گزارش:
بازی دراز 1404 : شهروندان سرپل ذهابی در طی چند روز اخیر برای پیشگیری از مبتلا به ویروس کرونا ، درصدد تهیه ماسک و دستکش در سطح داروخانه ها هستند که متاسفانه این اقلام یافت نمی شود و ضمن ابراز نارضایتی و نگرانی خواستار پیگیری جدی مسئولین برای فراهم کردن امکانات پیشگیری ویروس کرونا هستند .
رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب:
بازی دراز 1404 : رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب از تمهیدات آموزش و پرورش برای پیشگیری از کرونا در مدارس خبر داد و گفت: هیچ مورد مشکوکی در مدارس شهرستان از ابتلا به ویروس کرونا نداشتیم.
فرمانده انتظامی سرپلذهاب:
بازی دراز 1404 : فرمانده انتظامی سرپلذهاب گفت : متاسفانه اخباری در فضای مجازی منتشر شده که قتل‌های انجام شده روز گذشته در شهر کرمانشاه به درگیری خانوادگی سرپلذهاب ارتباط دارد که به هیچ وجه این اخبار درست نمی باشد.
فرمانده انتظامی سرپلذهاب خبرداد :
بازی دراز۱۴۰۴:فرماندهی انتظامی شهرستان سرپلذهاب گفت: درگیری خانوادگی در شهرستان منجر به فوت ۲ نفر و زخمی شدن دونفر دیگر شد
بازی دراز1404:امام جمعه و فرماندار سرپلذهاب در پیامی از حضور حماسی مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر کردند
امام جمعه سرپلذهاب:
بازی دراز 1404 : امام جمعه سرپلذهاب گفت: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مردم با بصیرت و درایت اولین انتخابات در گام دوم انقلاب شرکت کنند و فردی جهادی، انقلابی و کارآمد انتخاب کنند.
فرماندار سرپلذهاب:
بازی دراز 1404 : فرماندار سرپل ذهاب گفت: ۸۷ شعبه اخذ رای شهری و روستایی به جمع آوری آرای مردم این شهرستان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اختصاص یافت.

صفحه‌ها