نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

مطالب فرهنگي

فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب مطرح کرد:
بازی دراز1404: فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب گفت: رعایت نکات ایمنی در سفر نوروزی می تواند از بروز سرقت جلوگیری کند.
بازی دراز1404:شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب، شهر مقاوم دوران دفاع مقدس که سابقه اسکان در آن به دوران نوسنگی باز می گردد، آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی شده است.
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب خبرداد:
بازی دراز1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از آماده سازی شهرستان سرپلذهاب برای میزبانی از کاروانهای راهیان نور خبرداد.
فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب :
بازی دراز1404:فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب گفت: پلیس آماده مقابله با تخلفات احتمالی چهارشنبه سوری است و با هر گونه ناهنجاری قاطعانه برخورد خواهدکرد.
رئیس سازمان آتش‌نشانی سرپلذهاب خبر داد:
بازی دراز1404:رئیس سازمان آتش‌نشانی سرپلذهاب از آمادگی آتش‌نشانی این شهرستان در مواجهه با حوادث احتمالی چهارشنبه ‌سوری خبرداد و گفت: این سازمان در شب چهارشنبه‌سوری در آمادگی کامل جهت مواجهه با حوادث و آتش‌سوزی های احتمالی است.
رئیس جمعیت هلال احمر سرپل ذهاب خبرداد:
بازی دراز1404: رئیس جمعیت هلال احمر سرپل ذهاب از استقرار و آمادگی تیم های امدادی و اعضای سازمان جوانان به منظور ارائه خدمات امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافران نوروزی خبر داد .
فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب تاکید کرد:
بازی دراز1404:فرمانده انتظامی سرپل ذهاب از ممنوعیت اسباب ‌کشی در ایام نوروز خبر داد و گفت: اسباب کشی در این روزها فقط با مجوز نیروی انتظامی شهرستان امکانپذیر است.
یادداشت:
بازی دراز1404:چهارشنبه سوری یکی از جشن های کهن ایرانیان است که براساس یک رسم دیرین و اعتقاد پیشینیان، شب چهارشنبه آخر سال برای استقبال از فصل بهار و روشنی و دفع بلا برپا می شود.
امام جمعه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب امام علی(ع) را پدر افضل امت اسلامی عنوان کرد و گفت: این نشان می‌دهد که تا چه اندازه ادای حق امیرالمؤمنین(ع) بر ما واجب است؛ شخصیتی که الگویی ارجمند برای مسئولان است.
معاونت هماهنگ کننده سپاه استان کرمانشاه خبرداد:
بازی دراز1404:معاونت هماهنگ کننده سپاه استان کرمانشاه ازآمادگی اسکان بیش از4 هزار زائر راهیان نور در ایام نوروز در استان کرمانشاه خبرداد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرپل ذهاب خبرداد:
بازی دراز1404:رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرپل ذهاب گفت: تاکنون 70 از مردم مومن و متدین شهرستان برای حضور در مراسم معنوی اعتکاف ثبت نام کرده اند.
رئیس کمیته امداد سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404:رئیس کمیته امداد سرپل ذهاب گفت: مرحله شهرستانی مسابقات قرآن (رهپویان ولایت) در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد .
رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب :
بازی دراز1404:رئیس اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب از آماده سازی کلاس های درس مدارس این شهرستان برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی خبر داد.
فرمانده پلیس راه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:فرمانده پلیس راه سرپلذهاب از آمادگی پلیس راه شهرستان جهت ارائه خدمت به مسافران نوروزی خبر داد و گفت: رانندگان بارعایت قوانین و مقررات راهنمایی سفری ایمن را در ایام نوروز داشته باشند.
میزگرد اجتماعی:
بازی دراز1404:با توجه به روزهای پایانی سال عرضه و تقاضای بالا ، تنظیم بازار ، تامین مایحتاج عمومی مردم و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت ها ، نظارت بر اصناف و قیمت کالاهای اساسی در روزهای پایانی سال از اهمیت بسیاری برخوردار است.

صفحه‌ها