نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

مطالب فرهنگي

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه:
بازی دراز1404: مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه از افتتاح 18 مدرسه روستایی در سرپل ذهاب برای اول مهرخبر داد و گفت: سرانه فضای آموزشی درسرپل ذهاب به اندازه هر دانش آموز به 8 مترمربع افزایش یافته است.
بازی دراز1404:شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان سرپل ذهاب با حضور رئیس دادگستری ،معاون فرماندارو سایر اعضای این شورا در محل سالن جلسات دادگستری این شهرستان برگزار شد.
بازی دراز1404: به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور مراسم بزرگداشتی با حضور اقشار مختلف مردم وجمعی از آزادگان و مسئولان در حسینیه سپاه ناحیه شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.
درمیزگرد اقتصادی بازی درازعنوان شد:
بازی دراز1404: مشکلات اقتصادی با میزان کیفیت تولید و مصرف کالای ایرانی گره خورده است و تولید کنندگان به حال خود رها شدند و لذا رفع مشکلات تولید در گرو برطرف شدن مشکلات اقتصاد کلان بوده و دولت مسئول حل این مشکلات است.
شهردارسرپل ذهاب خبرداد:
بازی دراز1404:شهردارشهرستان سرپل ذهاب گفت: پس از ارزیابی های صورت گرفته بنیاد مسکن از واحدهای مسکونی تخریب شده در زلزله اخیر سرپل ذهاب ، تاکنون 3هزار و 253 پروانه از سوی شهرداری صادر شده وعملیات بازسازی نیز در سطح شهرروند خوبی دارد.
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب گفت: آزادگان ما، وارثان شهیدان هستند و آنها ماندند تا راه شهیدان را برای ما یادآوری کنند و نام شهیدان را گرامی بدارند و راهشان را ادامه بدهند و همان طور که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فرمودند آزادگان ذخیره بزرگ الهی و یک ثروت عظیم انسانی هستند.
رئیس کمیته امداد سرپلذهاب خبرداد:
بازی دراز1404: رئیس کمیته امداد سرپلذهاب گفت: در یوم جاری 36 فقره کمک هزینه جهیزیه به زوج های تحت حمایت کمیته امدادشهرستان سرپل ذهاب اعطا شد.
امام جمعه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت: درعرصه دفاع مقدس حماسه ای جاودان به ثبت رسانند و در این راستا باید ازصبرو استقامت آزادگان در مسیر زندگی الگو بگیریم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه:
بازی دراز1404: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت:ظرفیت های جدید اشتغال در سرپل ذهاب در چهارچوب سند اشتغال گنجانده شود.
رئیس دامپزشکی سرپل ذهاب خبرداد:
بازی دراز1404:رئیس دامپزشکی سرپل ذهاب از پلمپ داروخانه دامپزشکی متخلف در سرپل ذهاب خبر داد و گفت:دامداران حتما پس از دریافت دارو به تاریخ تولید و انقضاء درج شده بر روی اقلام دارویی توجه کنند.
بازی دراز1404: به مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار فتح اله حسینی نماینده دوره نهم مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی با اعضای پایگاه خبری بازی درازدیدار و گفتگو کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپل ذهاب تشریح کرد:
بازی دراز1404:رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپل ذهاب ویژه برنامه‌های گرامیداشت سی‌وششمین سالروز بزرگداشت حماسه آزادسازی خرمشهردر شهرستان سرپل ذهاب را نیز تشریح کرد.
رئیس ستاد بازسازی استان همدان:
بازی دراز1404: رئیس ستاد بازسازی استان همدان از مسقف شدند یک هزار و 700 واحد روستایی در سرپل ذهاب خبر داد و گفت: مشارکت مردم روند بازسازی را شتاب می بخشد و پیش بینی می شود برای سالگرد زلزله آبان ماه سال جاری عملیات بازسازی به پایان برسد.
امروز صورت گرفت:
بازی دراز1404:عملیات طرح توسعه حرم مطهراحمدابن اسحاق(ره) سرپلذهاب امروز صبح آغاز شده است و دراین راستا با حضور امام جمعه سرپل ذهاب بر تکریم و حفظ قبوراموات وشهدا در جوار حرم تاکید شد.
بازی دراز1404: معلولین ضایعه نخاعی شهرستان سرپل ذهاب با امام جمعه کرمانشاه دیدار کردند.

صفحه‌ها