نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

مطالب فرهنگي

رزمنده دوران دفاع مقدس شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز 1404 : یکی ازیادگاران دفاع مقدس شهرستان سرپلذهاب گفت : پادگان ابوذر مادردوکوهه غرب است که دردوران دفاع مقدس درطول یک روزسه بارموردهجوم جنگنده های بعثی قرارگرفت وبیش از1200 شهیدگلگون کفن راتقدیم انقلاب کرد.
یکی از طلایه داران 8 سال دفاع مقدس :
بازی دراز 1404 : یکی از طلایه داران 8 سال دفاع مقدس با بیان اینکه جنگ تحمیلی جهاد اکبر در برابر ابرقدرتهای جهانی بود ، گفت: 8 سال دفاع مقدس یعنی ایستادگی رزمندگان اسلام دربرابر ظلم ، ظالمان جهانی که با پیروزی حق بر علیه باطل خاتمه یافت.
تصاویری ناب ازصندوقچه خاطرات دفاع مقدس رزمندگان سرپلذهاب؛
بازی دراز 1404 : تصایری ناب از شوروشوق وصف ناپذیرمردم سرپلذهاب برای اعزام به جبهه های حق علیه باطل از صندوقچه افتخارات دفاع مقدس رزمندگان و یادگاران دفاع مقدس سرپلذهابی یادآوری روزهای حماسه وایثارومقاومت مردم این دیاراست.
یادداشت؛
بازی دراز 1404 : جنگ ما بادشمنان جنگ اعتقادی علیه تمام تفکرات غلط ضداسلامی است که با نیروی ایمان واراده مستحکم جوانان انقلاب پیروز خواهدشد.
کلیپ کمتردیده شده از دوران دفاع مقدس درسرپلذهاب؛
بازی دراز 1404 : ویرانیهای به جامانده ازجنگ تحمیلی و سربلندی مردم در آزمون بزرگ الهی بخشی ازاین کلیپ کمتردیده شده از دوران دفاع مقدس درشهرستان سرپلذهاب می باشد.
بازی دراز1404:درست کردن ترخینه در میان مردم زلزله زده سرپل ذهاب رسم دیرینه و فرهنگ بومی است که در این فصل از سال با شور و اشتیاق فراوان تهیه می شود.
بازی دراز1404:مراسم پرفیض دعای عرفه درحسینیه یادمان شهدای بازی دراز سرپلذهاب برگزار می شود
زندگینامه شهید والامقام هادی صفریانی؛
بازی دراز1404: شهید والامقام هادی صفریانی در مکتب اباعبدالله الحسین(ع) پرورش یافت و در جبهه های حق علیه باطل رشادت های بسیاری داشت که خاکریز جبهه ها روایتگر آن هستند .
یادداشت :
بازی دراز 1404 : گاهی فقط نامی از یک مکان که شغل نیز پیوست آن مکان است برده می شود ولی نشانه ای که همخوانی با مکان و شغل داشته باشد یافت نمی شود مانند قهوه خانه ها و همچنین دکه های مطبوعاتی.
کاریکاتور :
بازی دراز 1404 : داوطلبان کنکور سراسری که یک سال با استرس و تلاش برای ورود به دانشگاه تلاش کردند ، اکنون می‌توانند از نتیجه زحمات خود در اعلام نتایج نهایی کنکورمطلع شوند.
یادداشت:
بازی دراز1404:پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ سازمان ملل از سوی ایران و اعلام آتش بس با عراق، گروهک منافقین که در طول جنگ نقش ستون پنجم و اهرم فشار بر جمهوری اسلامی را ایفا کرده بودند در نقش ارتش خصوصی صدام و با خیال اینکه نیروهای مردمی از جنگ خسته اند شعار از مهران تا تهران در ۳ روز را سر دادند که این عملیات بعدها به عملیات مرصاد معروف شد.
زندگینامه شهیدقاسم پیری :
بازی دراز1404: شهیدقاسم پیری ازشهدای هنرمندسرپلذهاب است که دردوران دفاع مقدس درقسمت تبلیغات تیپ مقداد دربرابر دشمنان می ایستاد ودر جریان عملیات مرصاد درسال ۱۳۶۷ دربرابرمنافقین لباس رزم پوشید وباگلوله مستقیم دشمن آسمانی شد
یادگار دوران دفاع مقدس:
بازی دراز1404:یکی از یادگاران دوران دفاع مقدس با بیان اینکه عملیات مرصاد ضربه مهلکی به منافقین بود،گفت: با جانفشانی و و دلاوری رزمندگان اسلام در تاریخ 5مردادماه سال1367 عملیات ظفرمندانه و پیروزمندانه مرصاد خاتمه یافت و سرنوشت جنگ تحمیلی مشخص و عزت و افتخار دوباره به ملت ایران بازگشت.
یادداشت:
بازی دراز1404: مهاجرت وجود مقدس امام رضا(ع) به ایران، حاوی مسایل مهمی است که توجه به آنها دید تاریخی ژرفی به ما میدهد. اول این‌که این هجرت، کاملاً آگاهانه بود و حضرت (ع) میدانستند که آثار هجرتشان چیست و چه پیامدی خواهد داشت! و آن‌چه ما میبینیم تنها گوشه‌ای از آن چیزی است که امام رضا (ع) میدیدند و تا زمان ظهور اتفاق خواهد افتاد!
بازی دراز 1404:بی تردید هیچ دگرگونی و انقلابی بی ریشه و علت پدید نمی آید و بسترها و عواملی در شکل گیری آن مؤثر است. قیام 15 خرداد نیز جنبشی ماندگار و اثر گذار است و نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود. این قیام، سر آغاز تحوّلات و دگرگونیهای شگفت آوری شد که به حق می توان از آن به عنوان «یوم اللّه» نام برد.

صفحه‌ها