نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

مطالب سياسي

جانشین انتطامی استان کرمانشاه از کشف ۶۳۰ هزار نخ سیگار قاچاق در شهر نودشه پاوه خبر داد.
یادداشت ؛
بازی دراز 1404 : تبلیغات رسانه ای نامزدهای احتمالی انتخابات پیش رو در سرپلذهاب شروعی زودهنگام داشته و فضای مجازی بیشترین سهم را در عرض اندام آنها دارد .
کاریکاتور :
بازی دراز1404:در یک ماه اخیر قیمت سیب زمینی به شکل چشمگیری افزایش یافته و در برخی مناطق هر کیلو از سیب زمینی به بیش از 9 هزار تومان هم رسیده است.
یادداشت:
بازی دراز1404: مهاجرت وجود مقدس امام رضا(ع) به ایران، حاوی مسایل مهمی است که توجه به آنها دید تاریخی ژرفی به ما میدهد. اول این‌که این هجرت، کاملاً آگاهانه بود و حضرت (ع) میدانستند که آثار هجرتشان چیست و چه پیامدی خواهد داشت! و آن‌چه ما میبینیم تنها گوشه‌ای از آن چیزی است که امام رضا (ع) میدیدند و تا زمان ظهور اتفاق خواهد افتاد!
بازی دراز 1404:رئیس جمهور، دو قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا ابلاغ کرد.
الاخبار بررسی کرد؛
بازی دراز 1404:پنتاگون سیاستی متناقض با سیاست دولت آمریکا در مورد پرونده ایران اتخاذ کرده است. صحبتهای آرام وزیر دفاع ایالات متحده، جیمس متیس، که فشارهای آمریکا بر ایران را منحصر در جهت تغییر رفتار تهران دانست، بیشتر شبیه به دعوت به مذاکره با ایرانی ها بود. مذاکره ای که همچنان تهران با آن مخالفت می کند و تمام تلاش خود را در جهت هماهنگی با مرحله اجرای تحریمها به کار بسته است.
جهانگیری :
بازی دراز 1404 : تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری گفت : با توجه به شرایط جدید حوزه بانکی و اقتصادی کشور، بانک مرکزی باید سیاست های خود را بازنگری و متناسب با شرایط موجود طراحی کند.
جاسمی:
بازی دراز 1404:مرصادنیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور به خوبی گفت که با شیوه فعلی سفرا نمی توانند کمکی به کشور کنند، گفت: شیوه معمول دیپلماتیک در این شرایط برای کشور گره گشا نیست.
امام جمعه سرپلذهاب:
بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب با بیان اینکه انتخابات آمریکا قدرت پوشالی این کشور را به جهانیان نشان داد، گفت: این نامزدها خودشان همدیگر را رسوا کردند
نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی :
بازی دراز 1404 : نائب رئیس اول کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش بصیرت ،ولایتمداری و ایثار رزمندگان اسلام در پیروزی عملیات مرصاد گفت: منافقین در عملیات غرورآفرین مرصاد ، اوج قدرت ملت ایران را درک کردند.
بازی دراز 1404-نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین صفدری امام جمعه شهرستان سرپلذهاب در مصلی این شهرستان برگزار شد
امام جمعه شهرستان سرپل زهاب:
بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپل زهاب باتاکیدبرلزوم تبعیت نامزدهای انتخاباتی از قانون اساسی گفت: انتخابات عرصه ی مهم رقابت سیاسی برای کسب کرسی خدمتگذاری به مردم است.
امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز 1404 : امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب گفت :انقلاب اسلامی ایران زلزله ویرانگری درجهان استکبار بود وپایه های ظلم وستم را نابود کرد .
امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب بااشاره به مقابله با متجاوزان آمریکایی به دریای سرزمینی کشور گفت : ایران اسلامی مقتدرانه دربرابر هر متجاوزی خواهدایستاد .
بازی دراز 1404:نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری امام جمعه شهرستان سرپلذهاب در مصلی این شهرستان برگزار شد

صفحه‌ها