نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

مطالب اجتماعی

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه:
بازی دراز1404: مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه از افتتاح 18 مدرسه روستایی در سرپل ذهاب برای اول مهرخبر داد و گفت: سرانه فضای آموزشی درسرپل ذهاب به اندازه هر دانش آموز به 8 مترمربع افزایش یافته است.
بازی دراز1404:شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان سرپل ذهاب با حضور رئیس دادگستری ،معاون فرماندارو سایر اعضای این شورا در محل سالن جلسات دادگستری این شهرستان برگزار شد.
بازی دراز 1404:قصرشیرین - ایرنا - بازگشایی مرز رسمی خسروی به عنوان یکی از خواسته های به حق و دیرینه مرزنشینان چشم به راه قصرشیرین است که تحقق این مهم ، شاه کلید رونق ، پیشرفت و توسعه این شهرستان مرزی است.
استاندار کرمانشاه:
بازی دراز 1404:کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه اعلام کرد: توسعه تنها با اتوبان و کارخانه شکل نمی گیرد و باید به سمت شکل گیری یک توسعه درونزا و پایدار با توجه به پتانسیل های بومی منطقه گام برداریم.
بازی دراز 1404:کرمانشاه - ایرنا - تلفات محیط زیست و منابع طبیعی استان کرمانشاه امسال خیلی کمتر از سال گذشته بود اما از 23 مرداد آتش به جان بیستون افتاده و تاکنون بیش از 100 هکتار از آن را دود کرده است.
بازی دراز 1404:دود ۵۱۵ بیمار دیالیزی در استان وجود دارد که ۱۰۰ نفر آن شرایط پیوند کلیه دارند.
بازی دراز 1404:محیط بانان شهرستان دالاهو شکارچی متخلف لاشه خرگوش را دستگیر کردند .
وزیر نیرو:
بازی دراز 1404:ساری - ایرنا - وزیر نیرو گفت: برای اینکه تابستان 98 را بدون خاموشی داشته باشیم نیاز به 8 تا 9 هزار مگاوات برق علاوه بر ظرفیت فعلی است که باید پنج هزار مگاوات برق را با سرمایه گذاری در 25 نیروگاه جدید به مدار بیاوریم.
رئیس انجمن متخصصان میکروبیولوژی ایران:‏
بازی دراز 1404:تهران- ایرنا- عضو کمیته کشوری آنفلوآنزا گفت: حدود 500 میلیون نفر سالانه در جهان به آنفلوآنزا مبتلا می‌شوند که از این تعداد سه تا پنج میلیون نفر بستری می‌شوند و حدود 290 تا 650 هزار نفر فوت می‌کنند.‏
بازی دراز 1404:تهران- ایرنا- قیمت نفت در بازار های جهانی در پی تصمیم پکن برای اعزام هیاتی به واشنگتن برای حل مناقشات تجاری بین چین و آمریکا،افزایش یافته است.
نماینده دائم ایران در وین:
بازی دراز 1404:تهران- ایرنا- «کاظم غریب آبادی» سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد دفتر سازمان‌های بین‌المللی در وین گفت: کشورهای اروپایی طرف مذاکرات در برجام باید با حداکثر توان خود در برابر یکجانبه گرایی آمریکا بایستند.
ساعات کار ادارات از شهریور به روال طبیعی برمی‌گردد؛
بازی دراز1404:مرصادنیوز: برنامه‌ خاموشی تابستانه که از تیرماه امسال آغاز شد از پنجشنبه هفته گذشته پایان یافته و ساعات کار از شهریور ادارات استان هم به روال طبیعی برمی‌گردد.
بازی دراز1404: به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور مراسم بزرگداشتی با حضور اقشار مختلف مردم وجمعی از آزادگان و مسئولان در حسینیه سپاه ناحیه شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.
درمیزگرد اقتصادی بازی درازعنوان شد:
بازی دراز1404: مشکلات اقتصادی با میزان کیفیت تولید و مصرف کالای ایرانی گره خورده است و تولید کنندگان به حال خود رها شدند و لذا رفع مشکلات تولید در گرو برطرف شدن مشکلات اقتصاد کلان بوده و دولت مسئول حل این مشکلات است.

صفحه‌ها