• کاریکاتور :
    بازی دراز1404:در یک ماه اخیر قیمت سیب زمینی به شکل چشمگیری افزایش یافته و در برخی مناطق هر کیلو از سیب زمینی به بیش از 9 هزار تومان هم رسیده است.
  • بازی دراز1404: امام خمینی (ره) هدف‌ها و آرمان‌ها و هر آنچه را که باید ابلاغ کند، گفته بود و در عمل نیز تمام هستی‌اش را برای تحقق همان هدف‌ها به کار گرفته بود و بعد از او نیز جانشین به حقش گام در همان مسیر گذاشت.

نظرخواهی

نظرسنجی: آیا به پیام رسان های داخلی بر می گردیم؟

مطالب اجتماعی

کاریکاتور :
بازی دراز1404:در یک ماه اخیر قیمت سیب زمینی به شکل چشمگیری افزایش یافته و در برخی مناطق هر کیلو از سیب زمینی به بیش از 9 هزار تومان هم رسیده است.
بازی دراز 1404:بی تردید هیچ دگرگونی و انقلابی بی ریشه و علت پدید نمی آید و بسترها و عواملی در شکل گیری آن مؤثر است. قیام 15 خرداد نیز جنبشی ماندگار و اثر گذار است و نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود. این قیام، سر آغاز تحوّلات و دگرگونیهای شگفت آوری شد که به حق می توان از آن به عنوان «یوم اللّه» نام برد.
بازی دراز1404: امام خمینی (ره) هدف‌ها و آرمان‌ها و هر آنچه را که باید ابلاغ کند، گفته بود و در عمل نیز تمام هستی‌اش را برای تحقق همان هدف‌ها به کار گرفته بود و بعد از او نیز جانشین به حقش گام در همان مسیر گذاشت.
شهردار سرپل ذهاب تاکید کرد:
بازی دراز1404:شهردار سرپلذهاب تاکید کرد: مالکین واحدهای تعمیری شهرستان نسبت به جمع آوری کانکسها و انتقال به خارج از شهر اقدام نمایند.
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس، به عنوان یک حرکت حماسی نشان دهنده وحدت، اتحاد، همبستگی و بصیرت ملت در برابر استکبار جهانی است.
امام جمعه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب با بیان اینکه امروزه دفاع از فلسطین ، دفاع از حقیقت اسلام است، بیان کرد: روز بزرگ و مهم قدس، روز مبارزه با رژیم نامشروع صهیونیستی و استکبار است که با حرکت عظیم و انقلابی مردم با مشت محکم بر دهان اسرائیل ، یاوه گویان و سردمداران آنها یعنی آمریکای جنایتکار ، رقم خورد.
بازی دراز1404:یادواره 24 شهید والامقام نیروی انتظامی شهرستان سرپل ذهاب با حضور امام جمعه ،فرماندار،فرماندهان نظامی و انتظامی،مسئولان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در این شهرستان برگزار شد.
فرمانده لشگر ۲۹ حضرت نبی اکرم (ص) و قرارگاه شهید دکامی کرمانشاه:
بازی دراز1404:فرمانده لشگر ۲۹ حضرت نبی اکرم (ص) و قرارگاه شهید دکامی کرمانشاه گفت: خانواده های معظم شهداء اسوه های بارز صبر و استقامت در برابر مصائب هستندو لذا خدمت به خانواده معظم شهداء برای مسئولین افتخاری بزرگ است.
رئیس کمیته امداد سرپل ذهاب خبر داد:
بازی دراز1404:رئیس کمیته امداد سرپل ذهاب گفت: خیرین نیکوکارشهرستان و حامیان طرح اکرام ایتام مبلغ ۲۵۰میلیون تومان جهت تهیه سبدموادغذایی جهت افطاری و تهیه غذای گرم برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی ره سرپل ذهاب مساعدت و مشارکت نمودند.
بازی دراز1404:مراسم احیاء شب‌ سوم لیالی قدر با سخنرانی آیت الله شاهرودی عضو هیئت امنای آستان قدس فاطمه معصومه(س) درقم در جوار حرم احمدابن اسحاق(ره) سرپل ذهاب برگزار می‌شود.
بازی دراز1404:گردهمایی مهارت افزایی رابطین حوزه ها و فرماندهان پایگاه ها در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد
رئیس دادگستری سرپل ذهاب :
بازی دراز1404:رئیس دادگستری سرپل ذهاب گفت: دفتر خدمات الکترونیک قضایی شهرستان سرپلذهاب با حضور معاون دادگستری استان ،رئیس دادگستری شهرستان و جمعی ازمسئولین در این شهرستان افتتاح شد.
امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از بنیادی ترین واجبات اسلام است که احیای آن در جامعه باعث جاری شدن خیروبرکت می شود .
امام جمعه سرپل ذهاب:
بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب گفت:امیرالمومنین دارای شخصیتی الهی است که با توجه به محور توحید، برای خداوند دوست و دشمن قائل است.

صفحه‌ها