آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 224252 ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴

گزارش:

اقدام پسندیده مغازه داران سرپلذهابی در تعطیلی واحدهای تجاری خود برای مقابله با شیوع ویروس کرونا

بازی دراز 1404 : مغازه داران سرپلذهابی دراقدام خوب و پسندیده واحدهای تجاری خود برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تعطیل کردند.

اقدام پسندیده مغازه داران سرپلذهابی در تعطیلی واحدهای تجاری خود برای مقابله با شیوع ویروس کرونا

به گزارش بازی دراز، این روزها که رو به پایان سال و آستانه سال نو است و زمانی مناسب از سال برای کسب وکار واحدهای صنفی به شمار می رود تعطیلی خودجوش و اختیاری اتحادیه صنف های مختلف شهرستان سرپلذهاب برای شکست کرونا اقدامی مهم و ارزنده است که از سوی مردم گرفته شده است.

با توجه به وضعیت اقتصادی و گرانی در بازار، و ضررهای متحمل شده از بیماری کرونا، مردم سرپلذهاب و مغازه داران با درک و فهم بالا برای شکست این بیماری با مسئولین همگام شدند و عزم خود را جزم کردند تا حافظ سلامتی خود و هم نوعان باشند و مغازه های خود را بستند.


برخی دیگر از مغازه داران که نیازهای اولیه و اساسی مردم را تامین می کنند بصورت کاملا بهداشتی و رعایت نکات لازم در خدمت شهروندان هستند و با در اختیار گذاشتن دستکش و حتی تعبیه روشویی و مایع ضدعفونی در محل مغازه خود، اقدامی پسندیده انجام دادند.

برخی از صاحبان واحدهای استیجاری شهرستان سرپلذهاب کرایه مغازه ماه اسفند خود را از مستاجرین واحدصنفی به تعویق انداختند و برای حفظ شرایط ایده آل و قطع زنحیره انتقال بیماری کرونا با دیگر مردم‌همگام شدند و این اقدام بخشندگی بسی جای تقدیر دارد.

در ادامه لازم به ذکر است که مسئولین ارشد برای جبران و کمک به ضررهای اقتصادی وارد شده واحدهای صنفی آستین همت را بالا بزنند و با همکاری بانک ها برای بازپرداخت تسهیلات تصمیمات مهمی اتخاذ کنند.

در ادامه فرماندار شهرستان سرپلذهاب و رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کردند: ضمن تقدیر از اقدام خودجوش مغازه داران ، برای مساعدت از سوی بانک ها و جبران ضررهای اقتصادی به وجود آمده و اتخاذ تصمیم های لازم از سوی استانداری و مقامات بالاتر، پیگیری خواهیم کرد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپلذهاب نیز در ادامه گفت: تاکنون دو نفر از همشهریان سرپلذهابی به دلیل مبتلا به بیماری کرونا متاسفانه جان خود را از دست دادند لذا از مردم فهیم سرپلذهاب عاجزانه درخواست میشود حتی المقدور از خانه های خود خارج نشوید.