پربازدیدترین ها

کد خبر: 223430 ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹

گزارش:

افزایش خودسرانه کرایه مسیرهای روستایی سرپل ذهاب در پی افزایش قیمت بنزین/مسئولین نظارت جدی کنند

بازی دراز1404:کرایه مسیرهای روستایی سرپل ذهاب در پی افزایش قیمت بنزین خود سرانه از سوی رانندگان افزایش یافته و مسئولین باید در این راستا نظارت جدی کنند.

افزایش خودسرانه کرایه مسیرهای روستایی سرپل ذهاب در پی افزایش قیمت بنزین/مسئولین نظارت جدی کنند

به گزارش بازی دراز، بعد از گران شدن بنزین درسطح ملی اعلام عمومی شد که قیمت هیچ کالا و خدماتی از قیمت بنزین متاثر نشده و افزایش قیمتی نخواهند داشت ولی متاسفانه بعد ازمدت کوتاهی رانندگان بسیاری از مسیرهای روستایی در شهرستان سرپل ذهاب قیمت کرایه ها را افزایش داده اند که باعث فشاربر مردم خصوصا قشر ضعیف و زحمتکش روستایی شده است.

عده ای ازساکنین روستانشین در گفتگو با خبرنگار ما از مسئولین مربوطه خواستار شدند که در این خصوص نظارت و اقدام لازم را انجام دهند.

عده ای دیگربا اشاره به چندین مورد شکایت در این راستا، بر لزوم ساماندهی این مشکل تأکید و بیان داشتند: یکی از راهکارهای قابل اجرا این است که با همکاری بخشداران، شوراها و دهیاری های روستاها، رانندگان بین شهری و بین روستایی شناسایی و برای دریافت سهمیه بنزین معرفی شوند تا هم کمکی به رانندگان شود و هم احجافی در حق مردم صورت نگیرد.

عده ای از رانندگان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به تعیین نرخ های جدید ادامه داد: در حال حاضر قیمت بنزین باعث افزایش قیمت لوازم یدکی درشهرستان شده است که نیازمند تغییر مصوبه قبلی کرایه خودرو می باشد.

عده ای دیگر می گویند: کرایه خودروهای مسیری به روستاهای بخش قلعه شاهین توسط رانندگان ۴ هزار تومان افزایش یافته است که در مقایسه با قیمت بنزین ناچیز می باشد و امیدواریم مسئولین به صورت کارشناسی قیمت های جدید را مصوب و ارائه کنند.

در ادامه خبرنگار پایگاه خبری بازی دراز به سراغ رئیس اداره صمت ،معدن و تجارت سرپل ذهاب رفته تا پیگیری این موضوع شود:

منصور کاکایی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به افزایش کرایه خودروهای مسافرکش بین شهری و روستایی گفت: هیچ گونه افزایش کرایه خودروهای مسافرکش بین شهری و روستایی و آژانس و تاکسی های شهری اعلام و لحاظ نشده است .

وی تاکید کرد: اداره صنعت،معدن و تجارت سرپل ذهاب آمادگی کامل برای برخورد با متخلفان در این حیطه را دارند و از روستائیان درخواست می شود هرگونه تخلف و افزایش کرایه به سامانه 124 گزارش دهند.