16. اسفند 1397 - 8:30   |   کد مطلب: 219775
بازی دراز1404: چهارشنبه سوری فرصتی مناسب برای سرور و شادی است این فرصت را با همیاری، برنامه ریزی و مدیریت به جشن مهر و دوستی، و روز سرور و شادی تبدیل کنیم.

به گزارش بازی دراز، امسال درشهرستان زلزله زده سرپل ذهاب اوضاع کمی متفاوت است و خانواده ها شرایط روحی روانی بسیار سختی را پس از زلزله مهیب هفت و سه دهم ریشتری 21 آبان و پس لرزه های آن تحمل می کنند و از این رو استفاده از مواد محترقه و دست ساز و ایجاد رعب و وحشت و صدای انفجار می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به آنها وارد کند.

حضور خانواده ها در چادرها و اسکان موقت آن ها در کپرهایی که از چوب و نی ساخته شده باعث می شود خدای ناکرده با کوچکترین بی غفلتی، چادرها و مکان های اسکان دچار حریق شوند.

چاره تمام این کارها بازگشت به آداب گذشتگان و جلوگیری از رفتارهای پرخطر و راهنمایی افرادی است که در اثر کم آگاهی و نداشتن تجربه، جان خود و دیگر افراد را به خطر می اندازند.

همچنین راه دیگر، معرفی افراد سودجو و فروشندگان مواد محترقه به پلیس و سپردن آنان به دست قانون است تا بتوانیم چهارشنبه را به معنای واقعی آن به یک جشن و شبی برای دفع بلا به امید فردایی روشن پشت سر بگذاریم.

 

مخالف شادی مردم درچهارشنبه آخر سال نیستیم

 

سرهنگ محمدرضا یاری فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب درگفتگو با خبرنگارما اظهار داشت: برخورد با برهم زنندگان نظم عمومی یکی از برنامه های مهم و همیشگی پلیس است که در ایام پایانی سال و به ویژه چهارشنبه آخر سال و همچنین ایام نوروز با جدیت بیشتری دنبال می شود.

وی با بیان اینکه مخالف شادی مردم درچهارشنبه آخر سال نیستیم، افزود: در این راستا گشت های ویژه نوروز شهرستان فعال شده و با توجه به در پیش بودن چهارشنبه آخر سال و لحظه تحویل سال نو ، برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه ، آغاز شده است.

وی اظهار کرد: باتوجه به اینکه مردم سرپل ذهاب به علت زلزله در چادر و کانکس های اسکان موقت زندگی می کنند و بیشتر در معرض خطر مواد محترقه قرار دارند، امسال همچون سال گذشته حساسیت براین موضوع بیشتر شده و با کسانی که در این رابطه تخلفی انجام دهند، بشدت برخورد خواهد شد.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از90هزار تن جمعیت دارند.

 

انتهای پیام/3033

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها