11. اسفند 1397 - 13:22   |   کد مطلب: 219756
بازی دراز1404: صحبت های جوان گیلانغربی در برنامه تلویزیونی"برنده باش "ازسوی مسئولین توسط پایگاه خبری بازی دراز پیگیری شد.

به گزارش بازی دراز، پیرو صحبت های آقای سجاد کریمی ساکن روستای قلی قلی دهستان حیدریه شهرستان گیلانغرب در برنامه تلویزیونی "مسابقه بزرگ برنده شو" که شب گذشته در شبکه سه پخش شد و ایشان اظهار داشت 90واحد مسکونی تخریبی ناشی از زلزله سال گذشته در این روستا هنوز در مرحله فونداسیون و اسکلت بندی است و درخواست مجری برنامه "محمدرضا گلزار" از دولت برای پیگیری این موضوع که چرا با توجه به کمک های مردمی و دولت چرا هنوز مردم به سر خانه و زندگیشان برنگشته اند!

پایگاه خبری بازی دراز به منظور پیگیری و اهمیت این موضوع به سراغ معاون هماهنگی ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه رفت و گفتگو با وی ترتیب داده است:

 

علی فولادی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در روستای قلی قلی دهستان حیدریه شهرستان گیلانغرب در استان کرمانشاه  163واحد دراثرزلزله 7و3دهم ریشتری آبان ماه سال گذشته آسیب دید که از این مجموع 77واحد احداثی نوع دو، 66واحد تعمیری نوع دو و 20 واحد تعمیری نوع سه می باشد که ستاد معین بنیاد مسکن استان قزوین بازسازی این واحدهای مسکونی را برعهده گرفت.

 

وی افزود: تاکنون پی کنی71واحد،آرماتور بندی70واحد،پی سازی،شناژ و کرسی چینی 69واحد، اسکلت پیچ و مهره 41واحد،سازه بنایی 19واحد، اسکلت فولادی 3واحد، اجرای سقف 47واحد، شیب بندی وایزولاسیون 41واحد،گچ و خاک 41واحد به پایان رسیده است .

 

معاون هماهنگی ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در پایان از بهره برداری کامل 35واحد مسکونی در روستای قلی قلی دهستان حیدریه شهرستان گیلانغرب در استان کرمانشاه خبرداد.

 

انتهای پیام/3033

 

 

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها