نمایش 1 - 10 از 369
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش:
بازی دراز1404:بازار شهرستان سرپل ذهاب بار دیگر رنگ و بوی رمضان به خود گرفته است؛ با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تامین کالاهای پرمصرف و پرتقاضا در بازار با مشکلات گرانی روبرو شده است .
گزارش:
بازی دراز1404:شهرک مشاغل فنی سرپلذهاب بعد ازگذشت 9 سال از کلنگ زنی و 4 سال از راه اندازی آن همچنان با مشکلاتی از قبیل عدم ساماندهی معابر و خیابانها روبروست.
گزارش:
بازی دراز1404:داشتن تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.لذا باید مصرف وعده های سحر و افطار مورد توجه ویزه قرار داد
گزارش:
بازی دراز1404: با شروع ماه مبارک رمضان بسیاری از طباخی ها و مغازه هاي شهرستان سرپلذهاب به پخت آش، سوپ، حلیم و رو آورده که این امر با نزدیکی به لحظات افطار و با استقبال روزه داران؛ زیبایی شهر را دو چندان می کند.
میزگرد فرهنگی:
بازی دراز1404 پایگاه خبری بازی درازدر آستانه برگزاری مراسم سالگرد عملیات غرورآفرین بازی دراز در سرپل ذهاب به برگزاری میزگرد فرهنگی با حضوربرخی از مسئولین شهرستان پرداخت تا گویای راههای نهادینه کردن فرهنگ ایثار،شجاعت،مقاومت و جهاد و انتقال به نسل های امروزی باشد.
گزارش:
بازی دراز1404:این روزها عطر و بوی گیاهان کوهی بر سرسفره های سرپل ذهابی ها پیچیده است و بساط داغ فروش گیاهان خوراکی دربازارشهرستان پهن است.
یادداشت ؛
بازی دراز 1404 : بازی دراز قدمگاه شهدای دیروز و میعادگاه امروز رهروان وعاشقان شهداست و مردان مردی چون شیرودی و وزوایی وحاج باباو... را به خود دیده است که با ایثار وشهامت برقله های بازی دراز آسمانی شدند.
گزارش:
بازی دراز1404:در یک شب پاییزی؛ سی ثانیه لرزش زمین باعث شد ساکنین مساکین مهرشهید شیرودی سرپل ذهاب که با هزار امید و آرزو زیرسقف سرپناهی داشتند ، بی خانمان شوند و 18 ماه است که در کانکس و چادر به سر می برند.
جاذبه های گردشگری شهرستان سرپلذهاب ؛
بازی دراز 1404 : طاق گرا یک بنای تاریخی در گردنه پاطاق یکی از جاذبه های گردشگری سرپلذهاب متعلق به اواخر دوران ساسانی با یک معماری بسیار زیبا آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی شهرستان است .
بازی دراز1404:شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب، شهر مقاوم دوران دفاع مقدس که سابقه اسکان در آن به دوران نوسنگی باز می گردد، آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی شده است.

صفحه‌ها