نمایش 1 - 10 از 375
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش ؛
بازی دراز 1404 : بازسازی مسکن مهر شهید شیرودی سرپلذهاب با مشکلاتی روبروست که ساکنین آن را نگران ساخته وباید دید که آیا وعده مسکن وشهرسازی برای تحویل 8 بلوک به مالکین در اواسط مرداد ماه محقق می شود.
گزارش ؛
بازی دراز 1404 : مشکلات کمبود فشار وقطعی های مکرر آب در روستاهای سرپلذهاب باعث اعتراض ونارضایتی مردم شده است که فرماندار شهرستان جهت رفع این مشکل آبفار سرپلذهاب را مامور نصب کتور برای مشترکین روستایی چهارروستای فاقد کنتور کرده است.
گزارش؛
بازی دراز 1404 : بازار قیمت مسکن واجاره بهای واحدهای مسکونی در سرپلذهاب این روزها آشفته است و پایین آمدن قیمتها در این بازار نیازمند برنامه ریزی مناسب مسئولین و انصاف مالکین می باشد .
گزارش ؛
بازی دراز1404: فصل تابستان فصل اوقات فراغت جوانان ونوجوانان است که فرصتها و تهدیداتی دارد وباید کنترل و نظارت کافی بر اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی وجود داشته باشد.
گزارش؛
بازی دراز1404: مستاجرین زلزله زده سرپلذهابی این روزها وضعیت مناسبی ندارند و مشقتهای بسیاری در سایه وعده های فراموش شده مسئولین دارند.
گزارش:
بازی دراز1404:زلزله زدگان سرپل ذهابی پس از گذشت 19ماه از زلزله 7و3دهم ریشتری در انتظار تحقق وعده های مسئولین هستند و کماکان در کانکس و معابر عمومی به سر می برند.
گزارش:
بازی دراز1404:بازار شهرستان سرپل ذهاب بار دیگر رنگ و بوی رمضان به خود گرفته است؛ با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تامین کالاهای پرمصرف و پرتقاضا در بازار با مشکلات گرانی روبرو شده است .
گزارش:
بازی دراز1404:شهرک مشاغل فنی سرپلذهاب بعد ازگذشت 9 سال از کلنگ زنی و 4 سال از راه اندازی آن همچنان با مشکلاتی از قبیل عدم ساماندهی معابر و خیابانها روبروست.
گزارش:
بازی دراز1404:داشتن تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.لذا باید مصرف وعده های سحر و افطار مورد توجه ویزه قرار داد
گزارش:
بازی دراز1404: با شروع ماه مبارک رمضان بسیاری از طباخی ها و مغازه هاي شهرستان سرپلذهاب به پخت آش، سوپ، حلیم و رو آورده که این امر با نزدیکی به لحظات افطار و با استقبال روزه داران؛ زیبایی شهر را دو چندان می کند.

صفحه‌ها