نمایش 1 - 10 از 398
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
دربخش قلعه شاهین روستای دوازده امام شهرستان سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: دربخش قلعه شاهین روستای دوازده امام شهرستان سرپل ذهاب فردا مراسم گرامیداشت شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.
گزارش:
بازی دراز1404:کرایه مسیرهای روستایی سرپل ذهاب در پی افزایش قیمت بنزین خود سرانه از سوی رانندگان افزایش یافته و مسئولین باید در این راستا نظارت جدی کنند.
گزارش:
بازی دراز1404: مشکلات گاز رسانی در مناطق روستایی شهرستان سرپل ذهاب با همکاری معارضین شخصی و تلاش مسئولین برطرف خواهد شد.
گزارش:
بازی دراز1404:هرس درختان درفصل زمستان نقش مهمی در افزایش سلامت درختان دارد و بهبود رشد گیاهان و آراستگی که در محیط ایجاد میشود بخشی از این تاثیرات مهم می باشد .
گزارش :
بازی دراز 1404 : شب یلدا همچون دیگر قوم ها از اهمیت باستانی و رسومات چله نشینی در شهرستان سرپل ذهاب برخوردار است.
گزارش:
بازی دراز1404: در پی افزایش قیمت بنزین و کمبود سهمیه، نصب دستگاه LPG سوز با منبع غیراستاندارد توسط کپسول گاز مایع خانگی در صندوق عقب خودروها و شارژ این کپسول ها بدون توجه به خطرات آتش سوزی و نشت گاز یکی از معضلاتی است که در شهرسرپلذهاب رخ می دهد.
گزارش:
بازی دراز1404: این روزهای سرد پاییزی عدم برخورداری مردم روستاهای فاصله سه کیلومتری درشهرستان سرپل ذهاب از نعمت گاز، موجب ناراحتی و دغدغه روستانشینان شده است.
گزارش:
بازی دراز1404: گرانی به جان افتاده کالاهای اساسی در شهرستان سرپل ذهاب نباید نادیده گرفته شود و سهل انگاری در این راستا باعث می شود معضلات و مشکلات در این شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب دو چندان شود.
گزارش؛
بازی دراز۱۴۰۴:این روزها پس ازافزایش قیمت بنزین ،موجی از گرانی در بین برخی از کالاهای اساسی و مورد نیاز شهروندان به وجود آمده است که نیازمند رسیدگی و نظارت جدی مسئولین امر است.
گزارش:
بازی دراز1404: ‌قطع ‌سوخت cng در سطح شهرستان سرپلذهاب در چند روز گذشته مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده و باعث هجوم مردم به پمپ گاز ‌cng واقع در قره بلاغ و تشکیل صف های طولانی شده است.

صفحه‌ها