نمایش 1 - 10 از 361
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
نگاهی به جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان سرپلذهاب ؛
بازی دراز1404:شهرستان سرپلذهاب یکی از شهرستانهای غربی استان کرمانشاه است که با وجود آب و هوایی دلپذیر همواره در تعطیلات نوروز پذیرایی مهمانان نوروزی و گردشگران بسیاری است.
گزارش:
بازی دراز1404:پس از گذشت 15ماه از زلزله سال گذشته ، هنوزشب های سرد آخر سال چراغ کانکس و چادرهای سرپل ذهاب روشن است به علت گرانی و تورم اقتصادی دوران جنگ تحمیلی در سرپل ذهاب برای زلزله زدگان تداعی شده است و با گرانی می جنگند.
گزارش:
بازی دراز1404: چهارشنبه سوری فرصتی مناسب برای سرور و شادی است این فرصت را با همیاری، برنامه ریزی و مدیریت به جشن مهر و دوستی، و روز سرور و شادی تبدیل کنیم.
خیابان هایی که دیگر جای ماشین ندارند؛
بازی دراز1404: یکی از عوامل اصلی و مهم به‌وجود آمدن ترافیک درشهرستان سرپلذهاب، پارک‌کردن ناصحیح خودروها به صورت دوبله، سوبله و... در حاشیه خیابان‌هاست؛ کاری که شهروندان بدون در نظر گرفتن دیگران انجام می‌دهند.
گزارش:
بازی دراز1404:رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرپل ذهاب از اختصاص یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای مرمت و بهسازی بنای تاریخی 'زیج منیژه پاطاق' این شهرستان خبر داد و گفت: با تخصیص اعتبار مورد نیاز، کار مرمت و بهسازی این اثر تاریخی با حضور پیمانکار در دست اقدام است.
گزارش:
بازی دراز1404: صحبت های جوان گیلانغربی در برنامه تلویزیونی"برنده باش "ازسوی مسئولین توسط پایگاه خبری بازی دراز پیگیری شد.
گزارش:
بازی دراز1404:مردم رنج کشیده سرپل ذهاب پس از گذشت بیش از15ماه اززلزله مهیب 21آبان ماه سال گذشته که خسارات بسیاری درحوزه های مختلف وارد کرد درآستانه سال نو هنوز درکانکس و چادردر گوشه و کنارپارک ها و خیابان های این شهربه سر می برند.
گزارش:
بازی دراز1404: بیش ازیکسال از شامگاه 21 آبان پارسال و وقوع زلزله هفت و سه دهم ریشتری سرپل ذهاب گذشت ، مردم روستاهای این شهرستان مرزی با وجود مشکلات و تنگناهایی که وجود دارد همچنان در تکاپوی شبانه روزی برای ساختن منازلشان هستند.
گزارش:
بازی دراز1404:چهره و سیمای شهر زلزله زده سرپل ذهاب درآستانه سال نو نیازمند توجه مسئولین است لذا باید مسئولین به مطالبات و انتظارات مردم توجه و عمل کنند تا بعد از گذشت 15 ماه آوارگی و ویرانی ،سالی نو در زیرسقف در کنار هم آغاز کنند.
گزارش:
بازی دراز1404: زلزله مهیب 7و3دهم ریشتری درشهرستان سرپل ذهاب و روستاهای توابع در 21 آبان ماه سال گذشته خسارات و آسیب فراوانی برجای گذاشت و اینک بعد از گذشت 15 ماه از زلزله آثار خرابی و ویرانی هنوز پابرجا است و برخی از روستانشینان هنوز در کانکس و کپر به سر می برند.

صفحه‌ها