نمایش 1 - 10 از 380
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش:
بازی دراز1404: ساکنین مسکن مهر شهید شیرودی شهرستان سرپل ذهاب ازقشرهای هستند که در زلزله آبان سال 96 بیشترین آسیب مالی متحمل شدند و پس از گذشت قریب به دو سال هنوز کانکس نشین هستند وانتظار دارند مسئولین زندگی آنان را درک کنند و هرچه سریعترواحدهای مسکونی را تحویل دهند.
گزارش ؛
بازی دراز1404: حال و هوای شهرستان سرپلذهاب به ماه محرم دیدنی است برخی باسیاه پوش کردن مساجد و کوچه ها و برخی دیگر باخرید وسائل مخصوص عزاداری برای اقامه عزای سالارشهیدان مهیا می شوند۰
گزارش ؛
بازی دراز 1404 : در شهرک صنعتی سرپل ذهاب مشکلات عدیده ای پیش روی رونق تولید قرار دارد و اکثر واحد‌های صنعتی این شهرک به چرخه تولید نیازمند توجه خاص مسئولین هستند
گزارش:
بازی دراز1404: اگر تولید نوشت افزارایرانی با کیفیت و قیمت مناسب باشد رغبت استفاده از کالای ایرانی بیشترخواهد شد و در نتیجه فرهنگ حمایت از تولید ملی نهادینه میشود،دراین راستا روند تولید تاعرضه بایدمورد نظارت وبررسی قرار گیرد.
گزارش؛
بازی دراز1404: در سالی که باعنوان سال رونق تولید ملی نامگذاری شده لوازم التحریر ایرانی به ندرت در بازار اول مهر سرپلذهاب پیدا می شود
گزارش ؛
بازی دراز 1404 : بازسازی مسکن مهر شهید شیرودی سرپلذهاب با مشکلاتی روبروست که ساکنین آن را نگران ساخته وباید دید که آیا وعده مسکن وشهرسازی برای تحویل 8 بلوک به مالکین در اواسط مرداد ماه محقق می شود.
گزارش ؛
بازی دراز 1404 : مشکلات کمبود فشار وقطعی های مکرر آب در روستاهای سرپلذهاب باعث اعتراض ونارضایتی مردم شده است که فرماندار شهرستان جهت رفع این مشکل آبفار سرپلذهاب را مامور نصب کتور برای مشترکین روستایی چهارروستای فاقد کنتور کرده است.
گزارش؛
بازی دراز 1404 : بازار قیمت مسکن واجاره بهای واحدهای مسکونی در سرپلذهاب این روزها آشفته است و پایین آمدن قیمتها در این بازار نیازمند برنامه ریزی مناسب مسئولین و انصاف مالکین می باشد .
گزارش ؛
بازی دراز1404: فصل تابستان فصل اوقات فراغت جوانان ونوجوانان است که فرصتها و تهدیداتی دارد وباید کنترل و نظارت کافی بر اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی وجود داشته باشد.
گزارش؛
بازی دراز1404: مستاجرین زلزله زده سرپلذهابی این روزها وضعیت مناسبی ندارند و مشقتهای بسیاری در سایه وعده های فراموش شده مسئولین دارند.

صفحه‌ها