نمایش 1 - 10 از 350
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش:
بازی دراز1404: : پس از زلزله ۲۱ آبان ماه سال گذشته بازسازی تعداد ۵۴ پروژه با مشارکت خیرین در مناطق آسیب دیده سرپلذهاب شروع به کار کرد که از این تعداد ۱۷ پروژه با ۶۴ کلاس درس در مهرماه سال جاری تحویل و ۱۳ پروژه با ۵۸ کلاس درس تا پایان سال جاری تحویل خواهد شد.
گزارش:
بازی دراز1404:برای بازسازی وعمران و آبادانی شهرسرپل ذهاب مشکلاتی درصد راه مردم رنج کشیده این منطقه وجود دارد که سر به فلک کشیده است و نیازمند توجه ویژه وهمت مسئولین این کشورهستند.
گزارش:
بازی دراز1404:پس از گذشت 44 روز اززلزله 6/4دهم ریشتری چهارمین روز ازآذرماه سال جاری در شهرستان سرپل ذهاب تکلیف پرداخت تسهیلات واحدهای تخریبی ناشی از این زلزله هنوز به مردم ابلاغ نشده است و این موج نگرانی و دغدغه بسیاری برای صاحبان این واحدهای به بارآورده است.
گزارش:
بازی دراز1404:درحالی‌ مسئولان از قیمت منصفانه وفراوانی آجیل، میوه و خوراکی‌های پرمتقاضی شب یلدا در بازار شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب سخن می‌گویند ،تفاوت قیمت ها و گرانی توان خرید را از مردم گرفته و مردم همچنان به کاهش قیمت‌ها امید بسته‌اند.
گزارشی از بازسازی مناطق زلزله‌زده؛
بازی دراز1404: واحدهای جدیدالاحداث زلزله زدگان کرمانشاه در برابرزلزله6.4دهم ریشتری مقاوم بودند و هیچ خسارتی وارد نشد و در این میان برای کمک به ادامه بازسازی در مناطق زلزله زده مسئولین مردم را با وعده های نوید دادند.
گزارش:
بازی دراز1404: یک کارآفرین برتراقتصادی سرپل ذهاب می گوید: مهمترین عامل موفقیت خود را در حوزه خودکفایی، اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی بسیج می دانم.
کارآفرین برتر اقتصادمقاومتی سرپلذهاب:
بازی دراز1404: یک کارآفرین درمنطقه آب و هوای خشک و مرزی شهرستان سرپل ذهاب توانسته است با حمایت بسیج، زیتون تولید کرده و اشتغال آفرینی کند.
گزارش:
بازی دراز1404:پس ازگذشت یکسال از زلزله و راکد ماندن وضعیت بازسازی ساختمان دانشگاه پیام نور دانشجویان سرپل ذهابی منتظر تحقق وعده های مسئولین هستند که هرچه سریعترنسبت به ساماندهی وضعیت این ساختمان اقدام لازم به کارگیرند.
گزارش:
بازی دراز1404:پس از گذشت یکسال از زلزله موضوع امهال وام ها در بخش صنعت به مهمترین دغدغه برای فعالان این حوزه تبدیل شده است و لذا کماکان مشکلات اقتصادی و سرمایه ریشه محکمی درشهرک صنعتی سرپل ذهاب دارد.
گزارش:
بازی دراز1404: تعلل درساماندهی وضعیت اسکان مستاجرین و اسکان درکانکس و چادر پس از گذشت قریب به 12ماه از زلزله و وعده وعیدهای مسئولین درتصمیم دراختیار گذاشتن زمین برای ساخت واحد مسکونی در شهرستان سرپل ذهاب به داستانی ادامه دار تبدیل شده است.

صفحه‌ها