نمایش 1 - 10 از 392
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش:
بازی دراز1404: این روزهای سرد پاییزی عدم برخورداری مردم روستاهای فاصله سه کیلومتری درشهرستان سرپل ذهاب از نعمت گاز، موجب ناراحتی و دغدغه روستانشینان شده است.
گزارش:
بازی دراز1404: گرانی به جان افتاده کالاهای اساسی در شهرستان سرپل ذهاب نباید نادیده گرفته شود و سهل انگاری در این راستا باعث می شود معضلات و مشکلات در این شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب دو چندان شود.
گزارش؛
بازی دراز۱۴۰۴:این روزها پس ازافزایش قیمت بنزین ،موجی از گرانی در بین برخی از کالاهای اساسی و مورد نیاز شهروندان به وجود آمده است که نیازمند رسیدگی و نظارت جدی مسئولین امر است.
گزارش:
بازی دراز1404: ‌قطع ‌سوخت cng در سطح شهرستان سرپلذهاب در چند روز گذشته مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده و باعث هجوم مردم به پمپ گاز ‌cng واقع در قره بلاغ و تشکیل صف های طولانی شده است.
گزارش:
بازی دراز1404: دوسال پس ازگذشت زلزله مهیب آبان ماه سال 96 می گذرد و روند کانکس نشینی در سرپل ذهاب ادامه دارد، برای تسریع در روند ساخت و ساز پیگیری و مساعدت مسئولین لازم و ضروری است
گزارش:
بازی دراز1404: سنگ اندازی بانکها برسرراه پرداخت تسهیلات تکمیلی ساخت واحدهای نیمه تمام در مناطق زلزله زده ادامه دارد و مشکلات عدیده ای چراغ کم سو امیدواری در دل مردم زلزله زده را به خاموشی کشانده است.
گزارش؛
بازی دراز۱۴۰۴:زوار اربعین در توییتر فارسی با راه اندازی هشتگ #شکرا_للعراق از مهمان نوازی عراقی ها تشکر کردند.
گزارش:
بازی دراز 1404 : شهرستان سرپل ذهاب اکنون به کانون توجه و دروازه عتبات عالیات مبدل شده و حجم زیادی از زائران از اقصی نقاط کشور خود را به این شهرستان مرزی رسانده اند تا با شور و عشق راهی زیارت یار شوند و در این بین مردم مهربان این دیار با تمام وجود به میزبانی آنان می پردازند.
گزارش:
بازی دراز1404: قصه پرغصه بلاتکلیفی مستاجرین شهرستان سرپل ذهاب پس از زلزله 7و3دهم ریشتری آبان ماه سال 96 به کابوسی تلخ برای شهروندان تبدیل شده است.
گزارش:
بازی دراز1404:شهرستان مرزی سرپلذهاب با برپایی ۸ موکب در مسیر تردد زائرین و خدمات رسانی مناسب آماده میزبان شایسته زائرین عتبات عالیات و اربعین حسینی است

صفحه‌ها