نمایش 1 - 10 از 406
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش:
بازی دراز 1404 : به گفته مسئولین مردم سرپلذهاب نگران مایحتاج شب عید نباشند و میوه و اقلام اساسی در شهرستان به اندازه کافی تامین شده است.
گزارش:
بازی دراز 1404 : مغازه داران سرپلذهابی دراقدام خوب و پسندیده واحدهای تجاری خود برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تعطیل کردند.
گزارش:
بازی دراز1404 : عملیات گندزدایی برای مقابله با کرونا به صورت میانگین یک روز در میان در روستاهای سراسر شهرستان سرپل ذهاب انجام می شود.
گزارش:
بازی دراز 1404 : با ورود مهمان ناخوانده کرونا آئین و رسوم عید نوروز در باستان ایران زمین به تعطیلی کشیده شده است،مردم به جای اینکه در تب و تاب تدارکات عید نوروز باشند به دنبال تهیه ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی برای پذیرایی از ویروس کرونا هستند.
گزارش ؛
بازی دراز 1404 : ویروس کرونا امروز خطری بزرگ است که باید برای جلوگیری ازآن اقدامات پیشگیرانه انجام داد و پلمپ واحدهای عرضه کننده مرغ زنده و قصابیهای غیرمجاز در سرپلذهاب دراین راستا انجام گرفته است.
گزارش:
بازی دراز 1404 : شهروندان سرپل ذهابی در طی چند روز اخیر برای پیشگیری از مبتلا به ویروس کرونا ، درصدد تهیه ماسک و دستکش در سطح داروخانه ها هستند که متاسفانه این اقلام یافت نمی شود و ضمن ابراز نارضایتی و نگرانی خواستار پیگیری جدی مسئولین برای فراهم کردن امکانات پیشگیری ویروس کرونا هستند .
گزارش:
بازی دراز1404:با توجه به آغاز تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تب و تاب انتخابات در شهرستان سرپل ذهاب آغاز شده است.
میزگرد فرهنگی ؛
بازی دراز 1404 : پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه 57 نشان از حرکت عظیم مردمی به سمت ایجاد حکومت اسلامی بود که عوامل بسیاری همچون رهبری پیامبر گونه امام راحل و ایمان و ولایتمداری بی مثال مردم دراین پیروزی نقش مهمی داشتند .
گزارش:
بازی دراز1404:مستاجرین واحدهای تخریبی ناشی از زلزله آبان ماه سال 96 سرپل ذهاب که کانکس خود را جمع آوری کرده و خانه اجاره کنند در اولویت واگذاری زمین خواهند بود.
دربخش قلعه شاهین روستای دوازده امام شهرستان سرپل ذهاب:
بازی دراز1404: دربخش قلعه شاهین روستای دوازده امام شهرستان سرپل ذهاب فردا مراسم گرامیداشت شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.

صفحه‌ها